Joseph

Autor: Marie-Hélène Lafon

Psychologiczne i literackie arcydziełko. W tej niewielkich rozmiarów opowieści o zwykłym człowieku i jego prostym życiu nie ma nic zbędnego. Każde słowo jest wyważone. każde zdanie przemyślane i skondensowane. Joseph dobiega sześćdziesiątki. Niewielu ludzi go zauważa. bo niczym się nie wyróżnia. Niewielu go kocha. może nawet nikt. bo Sylvie już dawno odeszła. a matka faworyzuje jego brata. Niczego nie zgromadził przez te lata. jest sam i żyje życiem innym ludzi. jakby własnego nie miał…

Tylko czy życie Josepha rzeczywiście nic nie znaczy?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 23.9


Mieszkając z playboyem

Autor: Susan Stephens

Holly Valiant poszukuje tematu do kolejnych felietonów. Jej tymczasowy współlokator. seksowny argentyński sportowiec Ruiz Acosta. mimowolnie podsuwa Holly idealny temat. Któż nie chciałby poznać sekretów o życiu z playboyem? Historia przyciąga tłumy czytelników. lecz Holly coraz trudniej zachować dystans wobec Ruiza…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99przylebski, leksykon vat, dorota terakowska władca lewawu, martín caparrós, nienawidzę cię, ilona copik, obudź w dziecku olbrzyma pdf, perwersyjna milosc pdf, tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń, pranie mozgu, marionetka amo jones, szadź brejdygant, lektura oto jest kasia plan wydarzeń, prawdopodobieństwo i statystyka, agata christie dwanaście prac herkulesa pdf, anaruk pdf, od bakterii do bacha, czarna owieczka audiobook za darmo, doktor ania ksiazka, nowela bolesława prusa krzyżówka, eufemistyczny…