Miłość niezwyciężona

Autor: Julie Anne Long

Ta miłość była tak wielka. że obrosła legendą na londyńskich salonach.
Lecz ich rody dzieliła odwieczna waśń…
Ojciec Lyona wybrał mu na żonę inną. A Olivia bała się przyszłości u boku mężczyzny. który sprzeciwił się woli rodziny. Nie uciekła z nim. choć ją błagał. I Lyon wyruszył sam w nieznane…
Od tamtej pory wielu kawalerów zabiegało o piękną Olivię. Dlatego teraz jej zaręczyny z pewnym hrabią budzą powszechne zdumienie.
Londyn wstrzymuje oddech. czekając na ślub dekady… i robi zakłady. czy Lyon wróci i porwie się na największe ryzyko…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


1

Autor: Wojciech Dębołęcki

:

Cena:


Zamach stanu

Autor: Edward N. Luttwak

Pierwsze polskie i zaktualizowane wydanie książki. która krok po kroku wyjaśnia. jak obalić rząd.

Kiedy w lipcu 2016 roku Turcją wstrząsnął zamach stanu. świat wstrzymał oddech. Dwa dni po nieudanym przewrocie Edward Luttwak precyzyjnie pokazał. czemu przewrót nie mógł się powieść. Równie dobrze mógł polecić zamachowcom swój podręcznik.

Niemal pięćdziesiąt lat przed dramatycznymi wydarzeniami w Turcji. w 1968 roku. ukazała się debiutancka książka Luttwaka – Zamach stanu. Podręcznik. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Ponoć już w 1972 roku. podczas marokańskiego zamach stanu. obok zamordowanego generała Mohameda Oufkira znaleziono jeden z egzemplarzy książki Luttwaka. Przez następne pół wieku kolejne rządy z

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 50.9


Zdrowie na własne życzenie. Tom 1

Autor: Józef Słonecki

Ta książka to dzieło życia Józefa Słoneckiego. bioenergoterapeuty i twórcy mikstury oczyszczającej. Przez ponad 30 lat praktyki przekonał tysiące osób do zajęcia się własnym zdrowiem bez suplementów i leków bez recepty. Przekonywał wynikami. szczerością i otwartością. Przyznawał. że kieruje się własną intuicją i doświadczeniami medycyny ludowej. a nie formalnym wykształceniem lekarskim. Mimo to do jego gabinetu ustawiają się kolejki. Swoje recepty na zdrowie postanowił przenieść na karty książki.

 

Od 2004 roku. kiedy ukazało się pierwsze papierowe wydanie całej serii jego książek pt. ‚Zdrowie na własne życzenie’. miały one już 6 wznowień. Teraz są dostępne również w formie e-booka.

 

Autor zachęca w nich m.in. do regularnego picia mieszanki so

15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

Cena: Franciszek Piekosiński


Nikt nie jest samotną wyspą

Autor: Thomas Merton

Thomas Merton – trapista. jeden z najbardziej znanych na świecie pisarzy katolickich – doskonale znając trudności. jakie otaczający świat stwarza dla rozwoju życia duchowego i życia modlitwy. uczy sposobów przezwyciężania owych przeszkód i pokazuje. jak nawiązać żywy kontakt z Bogiem. jak ocalić nasze prawdziwe człowieczeństwo. W przedmowie do książki Nikt nie jest samotną wyspą pisze: „Bez życia duchowego cała nasza egzystencja staje się iluzoryczna i zawieszona w próżni. Włączając nas w prawdziwy porządek świata. ustanowiony przez Boga. życie duchowe wprowadza nas w możliwie najpełniejszy związek z rzeczywistością – nie tą. którą sobie wyobrażamy. ale tą. którą sobie wyobrażamy. ale tą. która rzeczywiście istnieje. A czyni to. uświadamiając nam naszą prawdziwą osobowość i stawiając ją przed obliczem Boga”.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37


Głód miłości

Autor: Natalia Nowak-Lewandowska

Nie każdy związek zaczyna się idealnie i nie zawsze jest bajką. Czasem trzeba wejść do czyjegoś piekła i w nim poszukać miłości.

Natasza Socha. pisarka. autorka m.in. Biura przesyłek niedoręczonych

Młody adwokat. Dawid. ma w życiu wszystko oprócz tego. co wydaje mu się zbędne: miłości i stabilizacji. Pewnego dnia na przejściu dla pieszych potrąca samochodem młodą dziewczynę. Martę. Nie wie jeszcze. że ten wypadek wywróci jego życie do góry nogami.

Dawid odwiedza Martę w szpitalu. gdzie po wypadku kobieta dochodzi do siebie. Z każdym dniem jest nią coraz bardziej zauroczony. Nie może jedynie zrozumieć. skąd jej dziwne zachowanie: raz okazuje mu serdeczność i zainteresowanie. by po chwili patrzeć na niego z taką wściekłością i niechęcią. jakby miała przed sobą największego wroga.

Natalia Nowak-Lewandowska kolejny raz udowadnia. że nie boi się najtrudniejszych tematów i prezentuje czytelnikom niebanalną historię miłosną opartą na bólu. niepewności i niepokoju. Przeczytajcie i przekonajcie się. jak wygląda głód miłości.

Joanna Szarańska. autorka cyklu Kalina w malinach

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


Kobiety mafii

Autor: Diane Ducret

Mae – partnerka Ala Capone. najsłynniejszego gangstera w dziejach. Najbardziej tajemnicza i dyskretna spośród kobiet mafii.

Margaret – femme fatale. czarna wdowa. bezwzględna i niezależna. Dla kaprysu doprowadza do śmierci swoich kolejnych partnerów.

Kathryn – kobieta-gangster. Aby uratować własną skórę. jest w stanie sprzedać FBI własnego męża.

Bonnie – spragniona miłości i… pieniędzy. Wraz ze swoim kochankiem Clyde’em kradnie samochody. morduje szeryfów. policjantów i zupełnie przypadkowych ludzi. Gdy szczęście przestanie dopisywać. umrze razem z ukochanym. podziurawiona kulami.

Lata 20.. Stany Zjednoczone. Przeklęte czasy prohibicji. Piekło dla zwykłych ludzi. raj dla przestępców. Skandale. walki gangów i strzelaniny są na porządku dzienn

9.9: https://woblink.com/ebook/w-czwartym-wymiarze-antoni-lange-31930u

Cena:


ISBN

9788301196196: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/ikony-normalizacji-kultury-wizualne-niemiec-1945-1949-magdalena-saryusz-wolska-31926u

Cena:maciej widawski, battlefield 1 poradnik, podróże z herodotem pdf, blackout elsberg, sprawdzian z biologii, uzupełnij tekst wielkimi i małymi literami, anatomia zbrodni. sekrety kryminalistyki, niemiecki slang, książki kieszonkowe, jan nowicki książki, masłowska inni ludzie, matura angielski zadania, god of war rzeczna przełęcz, immunitet mroz, szczegółowe streszczenie kamienie na szaniec, bajka o brzydkim kaczatku…