Złote lata polskiej chuliganerii 1950-1960

Autor: Piotr Ambroziewicz

Jaki jest rodowód chuligana?

Dlaczego chuligan stał się problemem politycznym?

Jak mucha zwalczała chuliganerię?

Co wspólnego z polskim chuliganem miał bagnet w brzuchu Koreanki?

Czy chuligan i bikiniarz byli przyrodnimi braćmi?

To tylko niektóre z wielu ciekawych pytań. które autor stawia w zakrojonej na szeroką skalę opowieści o pladze. jaka nawiedziła Polskę Ludową w latach pięćdziesiątych minionego stulecia – chuligaństwie. Szeroką. bo przedstawiającą rozmaite aspekty tego zjawiska w okresie jego złotych lat. gdy chuligaństwo kwitło na potęgę – wskutek niemocy władz. nieudolności fatalnie wyszkolonej milicji. braku narzędzi prawnych. a także z powod

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


ISBN

9788366074637: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/opowiesci-z-biu

Cena:


KPA Komentarz – Kodeks Postępowania Administracyjnego

Autor: Dr Maciej J. Nowak

Najaktualniejszy na rynku i najbardziej praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego.

Zawiera kompleksowe omówienie przebiegu postępowania administracyjnego przed organami administracji publicznej. w tym postępowania w sprawie skarg i wniosków oraz wydawania zaświadczeń. Ponadto wyjaśnia kwestie związane z udziałem prokuratora w postępowaniu administracyjnym. jak również regulacje szczególne w sprawach ubezpieczeń społecznych. opłat i kosztów postępowania oraz dotyczące nakładania administracyjnych kar pieniężnych. Omawia także zasady europejskiej współpracy administracyjnej.

Autorzy w sposób przystępny przedstawiają najważniejsze problemy procedury administracyjnej. uwzględniając stanowisko doktryny oraz wieloletnie orz

:

Cena:


Pulmonologia dziecięca

Autor: Marek Kulus

Unikalna na polskim rynku publikacja. która obejmuje kluczowe zagadnienia z pulmonologii dziecięcej. W książce omówiono objawy. zasady diagnozowania i różnicowania oraz leczenie najczęściej występujących chorób układu oddechowego. Przedstawiono również choroby rzadkie. z którymi lekarz może spotkać się w czasie praktyki zawodowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 209sekrety tworzenia murowanych domów bez błędów pdf, karolina wilczyńska rok na kwiatowej, naborowski wiersze, erotyczne audiobooki, michelle celmer, rocznik kognitywistyczny, cyceron mowy, harlequin ebook, nieprzypadkowy, kultura japonii pdf, przewodnik po berlinie pdf, brzeziński metodologia badań psychologicznych, piękna i bestia lektura pdf, test wisc-r, rozmowy z psychopatami pdf, analizator eu1ky, egzamin ósmoklasisty angielski testy…