Panika. Jak neuronauka pomaga pozbyć się stanów lękowych

Autor: Klaus Bernhardt

Jak neuronauka pomaga pozbyć się ataków lęku

Klaus Bernhardt uważa. że większość stosowanych obecnie terapii strachu to podejścia przestarzałe o całe dziesięciolecia. Proponuje nowy rodzaj terapii. korzystającej z wiedzy na temat tego. jak ludzki mózg przetwarza informacje. Zdaniem autora dzięki tej metodzie pacjenci cierpiący na zaburzenia lękowe mogą bardzo szybko znów odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Tysiące osób skorzystały już z metody Bernhardta. łączącej najnowsze osiągnięcia neuronauki oraz najbardziej użyteczne elementy terapii poznawczo-behawioralnej i psychologii pozytywnej.

Dzięki prostym i sprawdzonym ćwiczeniom możemy w ciągu zaledwie kilku tygodni zrozumieć funkcjonowanie „maszynerii” strachu. pozbyć się nawyków wywołujących lęk i zbudować nowe pozytywne połączenia neuronalne.

Klaus Bernhardt. ur. w 1968 roku w Mühldorf am Inn w Niemczech. psychoterapeuta. dziennikarz specjalizujący się w tematyce naukowej i medycznej. członek Akademii Edukacji Neuronaukowej. Dzięki dostępowi do wyników najnowszych badań nad funkcjonowaniem mózgu opracował nowatorską terapię zaburzeń lękowych. Mieszka i pracuje w Berlinie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Jakie obowiązki podatkowe są związane z handlem kryptowalutami

Autor: Dominika Gałka

Coraz więcej podatników PIT prowadzących działalność gospodarczą decyduje się na wydobywanie lub ma zamiar rozpocząć pozyskiwanie (potocznie zwane wydobywaniem) kryptowalut. takich jak bitcoin. litecoin czy ether. W tym celu nabywają profesjonalne komputery wraz ze stosownym oprogramowaniem. W opracowaniu przedstawiamy. z jakimi obowiązkami podatkowymi będzie wiązało się wydobywanie i sprzedaż kryptowalut.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788395053641: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/mistrzowskie-rozmowy-chinowski-nikodem-133922u

Cena:


Czerwony alarm

Autor: James Patterson

RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku.

Wybrani detektywi prowadzą śledztwa. w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy. aktorzy. biznesmeni i gwiazdy sportu. Elita chroni elitę.

Miastem. które podobno nigdy nie zasypia. wstrząsają kolejne okrutne zbrodnie.

Del Fairfax zginął w wybuchu podczas przyjęcia charytatywnego. Arnold Zimmer. jego wspólnik. został zamordowany w kampusie Reckefeller University. W obu przypadkach ładunki wybuchowe umieszczono z dużą precyzją. tak by nie było innych ofiar. Fairfax i Zimmer uchodzili za obywateli bez skazy. nie mieli wrogów. a ich fundacja cieszyła się dobrą sławą.

Kolejnego wspólnika. Nathana Hirscha. znaleziono przykutego do bomby na Foley Square. To może być przełom w śledztwie. o ile

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134572u

Cena: Maciej Pawłowski


Apokryf Juliana

Autor: Bernaś Krzysztof

Koniec września 2014 roku. Warszawa. Trójkąt pomiędzy Pałacem Kultury i Nauki. Rondem Wiatraczna i praskim zoo. Odległa galaktyka miliardy lat temu. zanim w pewnym układzie planetarnym na skraju Drogi Mlecznej utworzyła się Ziemia i powstało na niej życie spokrewnione z tym. które zakończyła i tragicznie rozdzieliła katastrofa z odległej przeszłości.

Na Ziemię przeniknęli już… ONI…

Życie Juliana Żeniewskiego. młodego aspirującego pisarza. niespełnionego koszykarza i studenta warszawskiej uczelni. traci sens. po tym jak rzuca go dziewczyna. Wszystko się zmienia. gdy poznaje egzotyczną i tajemniczą studentkę aktorstwa z dalekiego kraju – Ajin. Choć pochodzą z zupełnie innych światów. łączą ich wspólne traumy i bolesna przeszłość. Przeżywają szalony romans

https://woblink.com/product-publication/download/133345/epub: 1

Cena:austriacka szkola ekonomii, dywizjon 303 szczegółowe streszczenie, tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń pdf, debiuty szachowe pdf, seks seniorow, juliusz verne biografia, niecne zamiary, słownik wyrazów obcyhc, diagnoza z matematyki klasa 6, rozbiory poslki, teoria niegrzecznej dziewczynki, donzuan, simon baron-cohen, kryminalistyka książki…