W czas wojny. Nowele

Autor: Kazimierz Przerwa-Tetmajer

W czas wojny”–tozbiór nowel autorstwaKazimierza Przerwy-Tetmajera napisanych w 1915 roku.

Książka zawiera takie nowele jak U krawca Baczakiewicza w kuchni i Pan Kopciuszyński. jak też utwory Józef Poniatowski. Neftzowie. Chrzciny. Polowanie Sablika. Sablikowa śmierć. Wyjście w góry. O Arnoldzie Bocklinie i Pochód księżniczki przez ogród.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.99


Kąt odbicia & Spirala zła

Autor: Dariusz Grabowski

„Kąt odbicia & Spirala zła” Dariusza Grabowskiego to dwuczęściowa książka o ucieczce przed miłością. która spadła nagle na dojrzałego mężczyznę i o walce o życie z bandą bezwzględnych młodych przestępców. Niestety zemsta rodzi zemstę.

Kąt padania. równa się kątowi odbicia. każda akcja wywołuje reakcję. Szymon. dojrzały mężczyzna „po przejściach” wyjeżdża ze stolicy na głuchą wieś. Chce tam znaleźć spokój. odpoczynek i ucieczkę przed miłością do Natalii. Zamiast tego staje się obiektem okrucieństwa ze strony grupy przestępców. Doprowadzony do ostateczności podejmuje samotną walkę. Jego zwycięstwo uruchamia spiralę zła. która dotknie nie tylko jego. ale także jego najbliższych.

Książka jest doskonałym

:

Cena:


Donald Trump

Autor: David Cay Johnston

Donald Trump. Jak on to zrobił? to efekt ponad trzydziestoletniego śledztwa dziennikarskiego. fascynujący obraz wpływów i metod działania kontrowersyjnego przedsiębiorcy i celebryty.Czego nauczył się od dziadka. nielegalnego imigranta z Niemiec. który wzbogacił się na budowaniu burdeli w czasach gorączki złota? Czy zostałby potentatem na rynku nieruchomości. gdyby nie współpraca z mafią i zatrudniani na czarno Polacy? Dlaczego dzwonił do magazynów plotkarskich. opowiadając o swoim nieistniejącym romansie z Carlą Bruni? Czemu hodował kozy na polu golfowym? Czy naprawdę jest miliarderem?

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


https://woblink.com/product-publication/download/30294/epub

1:

:

Cena:


Kreta Subiektywnie

Autor: Piotr Gociek

Kreta subiektywnie – czyli wesołe zapiski dyletanta. Przewrotna opowieść o wyspie. na której im więcej zobaczysz. tym więcej pozostaje do odkrycia

– Co można robić nad zatoką. przy której tańczył Grek Zorba?

– Dlaczego król Grecji musiał nocować w wąwozie Samaria?

– Czego absolutnie nie należy mówić Kreteńczykom?

– Czy Knossos to archeologiczny Disneyland?

– Jak trafić na urodziny Giorgiosa i pozostać trzeźwym?

– Co polscy żołnierze w służbie rosyjskiego cara robili na Krecie?

– Które miasto wyspy było dumą Rzymu i dlaczego nic o tym nie wiecie?

– Dlaczego autor spacerował po Rethymnonie w górze od pidżamy. żółtych szortach i z fuksjową parasolką?

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


EPUB.MOBI

30342: 34.9

https://woblink.com/product-publication/download/30342/epub

Glen Matten:

Cena:strażniczka miodu i pszczół, książka chłopiec z grenlandii, mnich lewis, zieleń szmaragdu online, kaczka dziwaczka mp3 chomikuj, lektury opracowania, metody wychowania wg łobockiego, 31 korytarzy pdf, wojna polsko ruska pod flagą biało czerwoną fragment, jolene hart, filozofia fryderyka nietzschego, nieślubne dzieci kazimierza wielkiego, harry potter ebook, wiedźmin audiobook chrzest ognia, wypowiedzenie o prace pdf, chłopiec w pasiastej piżamie ksiazka, death stranding poradnik…