Najpierw mnie pocałuj

Autor: Lottie Moggach

Przeczytaj. zanim obejrzysz serial Kiss Me First na Neflixie.

Kto czai się po drugiej stronie ekranu?

Niepokojący thriller psychologiczny

Leila czuje. że jej życie nareszcie nabrało barw. kiedy zostaje użytkownikiem elitarnego serwisu internetowego – tutaj dyskutuje się na poważne tematy i tu są ludzie. którzy liczą się z jej zdaniem. Mało tego. założyciel serwisu. charyzmatyczny i nieprzeciętnie inteligentny Adrian. ma dla niej wyjątkowo odpowiedzialną misję – jest oto pewna kobieta. Tess. która od dawna pragnie rozstać się z życiem. ale nie chce sprawić bólu rodzinie i znajomym. Pomysł jest więc taki. że Leila wcieli się w nią na Facebooku i Gmailu. dzięki czemu otoczenie Tess będzie wierzyć. że ona wciąż żyje. tyle że gdzieś po drugiej stronie globu…

Znakomita. wielopłaszczyznowa. podszyta ogromnymi emocjami powieść – rasowy thriller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym. jak często okłamujemy siebie i innych. z niskich i wysokich pobudek.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Wydawnictwo

Poltext: Format

133370

https://woblink.com/product-publication/download/133370/epub: 1

Cena:


Największe przeboje

Autor: Laura Barnett

Książka opowiada historię Cass Wheeler. fikcyjnej piosenkarki. która odnosiła wielkie sukcesy w latach 70. Będąc u szczytu sławy. wycofała się z branży w tajemniczych okolicznościach. Dwadzieścia lat później spędziła jeden dzień w studio. by wybrać utwory do bardzo osobistego albumu The Greatest Hits. Każdy rozdział powieści zaczyna się od piosenki i zabiera czytelnika w przeszłość Cass. przez jej dzieciństwo. początki kariery. aż po kryzys. który zmusił ją do ucieczki przed własnym życiem.

Istotą tej powieści jest moja fascynacja radościami i poświęceniami. jakich wymaga kreatywne życie – zwłaszcza w przypadku kobiet – oraz procesem komponowania i wykonywania muzyki.

(od autorki)

Laura Barnett pisarka. dziennikarka i krytyk teatralny. Pisze dla „The Guardian”. „The Observer”. „The Daily Telegraph” i „Time Out London”. Jej powieść Wersje nas samych stała się bestsellerem. Mieszka w Londynie z mężem i kotem.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Mały ciekawski Gucio

Autor: Holly Webb

U Tosi w domu odbywa się remont. Jej ciekawski kotek zagląda w każdy kąt. Kiedy Tosia jest w szkole. martwi się. że Gucio wpadnie w tarapaty. Pewnego dnia złe przeczucia dziewczynki spełniają się. Ciekawski kotek ucieka przez uchyloną furtkę. Czy Tosia jeszcze kiedyś zobaczy ukochanego Gucia?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 9.99


:

: https://woblink.com/ebook/logistyka-wyzwaniem-przyszlosci-krystyna-kowalska-pawel-sobczak-128392u

Cena: Paweł Sobczakcelibat książka pdf, wywiad z historią, pocałunek szpiega, syrena mp3, audiobook opowieści z narni, bartłomiej przybylski, ciemna triada, nowele bolesława prusa, partnerstwo bliskosci, feliks jaroszyk, dariusz turek, nie mam po co żyć, nocny patrol, kindle format mobi, diagnoza w resocjalizacji, pedagogika zdrowia…