Projekt Mąż

Autor: Aleksandra Krupa

Poznajcie historię Kiki. która chce zrozumieć mężczyzn. Żeby to zrobić. nie studiuje książek psychologicznych ani nie ogląda programów dokumentalnych. ale zakłada konto na SeeMe. tajemniczym portalu randkowym…

Tomek. Antek. Radek. Marek… To tylko kilka z wielu imion. których właściciele przewijają się przez karty książki i życie bohaterki. Opisywany przez Kikę świat jest niezwykle barwny. a każdy kolejny bohater zaskakuje bardziej niż jego poprzednik. Kłamstwa. które wychodzą na jaw. ludzkie problemy. którym trzeba stawić czoła… Wszystko to okraszone jest niezwykłą narracją z perspektywy bohaterki. która zwykle krótko i bez ogródek opisuje kolejne znajomości.

On był z zupełnie innej bajki. a ja nic nie mogłam mu dać. T

:

Cena:


Hydrologia Polski

Autor: Paweł Jokiel

„Hydrologia Polski”. to pierwszy od ponad 60 lat podręcznik akademicki. całościowo prezentujący wiedzę na temat zasobów i stosunków wodnych Polski. Zawiera bowiem treści dotyczące zarówno wód podziemnych. jak i powierzchniowych wraz z opisem czynników i warunków determinujących ich rozmieszczenie oraz dynamikę. Uwzględnia zmiany metodyczne i merytoryczne jakie zaszły w zakresie oceny i zarządzania zasobami wodnymi po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Pokazuje historię. czasy współczesne i projekcje ewolucji zasobów wodnych Polski w nawiązaniu do innych elementów środowiska. scenariuszy zmian klimatycznych na tle wzrastającej antropopresji.

Podręcznik jest bogato ilustrowany. Czytelnik znajdzie w nim szereg nowych. autorskich map tematycznych. schemató

12.9: https://woblink.com/ebook/zakaz-ruchu–31934u

Cena:przestrzeń zewnętrzna strażnik chomikuj, mieczysław dobija, trzy siostry trzy królowe, administracja zespolona i niezespolona pdf, metody komunikacji, cities skylines jak zacząć, morfologia nauka, aatrox poradnik, tajna wojna stalina, dariusz stanuchowski, projekt procesu technologicznego, mitologia słowiańska i polska, książka odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, aż do śmierci książka, test ortograficzny klasa 5, siostrzyczki z elurii, lipińska 365 dni, kulisy wiedzy tajemnej, konta zespołu 7, granica nałkowska, brunatna kołysanka, pozycja woźnicy…