Pożegnanie z nadmiarem

Autor: Fumio Sasaki

Fumio Sasaki nie jest oświeconym ekspertem od minimalizmu. To zwykły facet. który był zestresowany. niepewny siebie i wciąż porównywał się do innych – dopóki któregoś dnia nie zdecydował się zmienić swojego życia. wyrzucając z domu wszystko powyżej niezbędnego minimum. Korzyści z tego były natychmiastowe i zdumiewające: po usunięciu „gratów” Sasaki nareszcie poczuł prawdziwą swobodę. spokój umysłu i radość z chwili obecnej.

W tej książce Sasaki stara się odpowiedzieć na pytanie: dlaczego mierzymy swoją wartość według rzeczy. które posiadamy? W jaki sposób minimalizm nie tylko przekształca przestrzeń wokół nas. ale także znacząco wzbogaca życie? Autor dzieli się swoim doświadczeniem oraz radzi. jak przeprowadzić proces minimalizacji.

Fumio Sasaki był jedny

29.9: https://woblink.com/ebook/ksiega-luster-adam-faber-30417u

Cena:


Skaza

Autor: Zbigniew Zborowski

Historia. która nie da Ci zasnąć przez kilka kolejnych nocy…

Zagłębienie tuż pod potylicą. Najsłabiej osłonięty mięśniami punkt kręgosłupa szyjnego. 

Nawet lekkie uderzenie ostrym przedmiotem w to miejsce przerywa rdzeń kręgowy 

i powoduje śmierć.

Tak zginęła młoda kobieta.

Tak zabić mógł tylko fachowiec.

Komu zależało na śmierci doktorantki Zakładu Fizyki Jądrowej? 

I czy to możliwe. że morderstwo ma coś wspólnego 

z tajemniczym odkryciem przedwojennego polskiego naukowca?

++++

Zbigniew Zborowski – lubi życie na krawędzi: na granicy pakistańsko-afgańskiej kupił pistolet. który przemycił przez Chiny i Rosję. z Maroka wracał pod pokładem statku przewożącego chemikalia. Był wolontariuszem wydziału ge

26.9: https://woblink.com/ebook/odzywianie-wedlug-jogi-melissa-grabau-31323u

Cena:


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:


Poszukiwana

Autor: Dean Koontz

Pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Jedna z najlepszych książek roku według portalu Bookpage.

Lektura obowiązkowa dla miłośników mrocznych kryminałów psychologicznych. jak również dla wielbicieli współczesnej literatury z elementami grozy i niesamowitości.

Dziewczyna. która powiedziała śmierci NIE

Bibi Blair jest energiczną. wesołą i dzielną młodą kobietą… Tyle. że właśnie dowiedziała się od lekarza. iż został jej rok życia.

Jej odpowiedź brzmi: „Zobaczymy”.

Nagłe ozdrowienie Bibi zadziwia cały świat medyczny. Dziewczynę pochłania jednak obsesja. że została oszczędzona po to. by ocalić także kogoś innego. Kogoś o nazwisku Ashley Bell…

Ale ocalić przed czym? Przed kim? I kim jest Ashley Bell?

Odnalezienie jej staje się dla Bibi obsesją. Wkracza na drogę pełną niebezpieczeństw. zarówno nadprzyrodzonych. jak i zupełnie namacalnych.

Błyskotliwie poprowadzona. porywająca opowieść o fascynującej bohaterce wplątanej w zawiłą. misternie utkaną historię naszpikowaną zwrotami akcji.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9fizjologia zwierząt pdf, ibuk uw, tułaczka odyseusza streszczenie, anna krawczak, bez nut, król maciuś na wyspie bezludnej, dynastia tudorów książka, sensacje xx-wieku, pokuta gabriela pdf, matura ustna pdf, raz w roku w skiroławkach fragmenty, scenariusze teatralne dla dorosłych, township poradnik, opowiadanie erotyczne mp3, praca zmianowa grafik…