Dziecko w wieku przedszkolnym

Autor: M. M. Cabicar

Dziecko w wieku przedszkolnym to zbiór opowieści napisanych przez tatę trzyletniej Wiki. M. M. Cabicar opisuje rodzicielską rzeczywistość bezkompromisowo. czasem dosadnie. ale przede wszystkim z rozbrajającą szczerością i kapitalnym poczuciem humoru. Nie zdejmuje różowych okularów nawet w najbardziej kłopotliwych sytuacjach. wychowując dzięki temu niezwykle pogodne dziecko!

Wydawnictwo: Stara Szkoła

Fanny Hill Memoirs of a Woman of Pleasure

Autor: John Cleland

Poziom B2-C1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Fanny Hill przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Fanny Hill dostępne na poltext.

Wydawnictwo: Psychoskok

Auto w terenie. Podstawy jazdy 4×4

Autor: Sławomir Makaruk (Makaron)

Pełna praktycznych porad książka omawia podstawowe zagadnienia związane z pokonywaniem typowych przeszkód terenowych. eksploatacją samochodu i zasadami jazdy w terenie.

Wyjaśnia reguły użycia wyciągarki i techniki wydobycia unieruchomionego pojazdu. Pokazuje sposoby pokonania zarówno zbiorników wodnych i jazdy w górach.

O Autorze:

Sławomir „MAKARON” Makaruk

Podróżnik i kierownik wypraw. instruktor off-road. Członek prestiżowego EXPLORERS CLUB of NEW YORK.

Uczestnik CAMEL TROPHY – w pierwszej polskiej załodze na trasie Tanzania-Burundi. Szef wszystkich polskich edycji CT . instruktor renomowanego MAT-Marlboro Adventure Team. Od ponad 30 lat porusza się samochodami terenowymi po wszystkich prawie kontynentach.

Wydawnict: Psychoskok

badania jakościowe w pedagogice przykłady, wypożyczalnia internetowa, rozwiązuj, symbol konfucjanizmu, gruffalo książka, powieści przygodowe, wypożyczalnia ebook, matka joanna od aniołów pdf, kwestionariusz dobranego małżeństwa, m. łobocki, aleksander reszczyński, michnikowszczyzna, szczeklik pdf, droga szamana etap 4, fce słownictwo pdf, zahir paulo coelho, współczesna gospodarka światowa…