Dziennik dowódcy Rosomaka

Autor: Marcin Ogdowski

Wiosną 2011 roku w Afganistanie znalazła się 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana – elitarna formacja Wojska Polskiego. Nieźle wyszkolona i wyposażona. stanęła do walki z przeciwnikiem. którego najważniejszą bronią okazały się miny-pułapki. znajomość terenu i przychylność miejscowej ludności. Technika musiała odejść na dalszy plan. kluczową rolę odegrać miały cechy charakteru wysłanych na tę dziwną wojnę żołnierzy. Czy „Wielkopolanie” podołali? Bywało z tym różnie. o czym bez owijania w bawełnę pisze kapral Jacek Dutkiewicz. Jego dziennik to świadectwo uczestnika wydarzeń. świetnego żołnierza. obdarzonego przy tym zmysłem obserwacji i talentem literackim. Zredagowany już po śmierci autora. jest pozycją obowiązkową dla wszystkich zainteresowanyc

34.9: https://woblink.com/ebook/sultan-demet-alt-nyeleklioglu-anna-banasik-justyna-byszewska-32080u

Cena:


ISBN

9788365887788: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/obowiazki-pracodawcy-w-zakresie-bhp-praktyczny-poradnik-praca-zbiorowa-32443u

Cena:


Pyszności z roślin

Autor: Paweł Ochman

Słodycze kochamy wszyscy. zwłaszcza Paweł Ochman – weganin od 26 lat. autor popularnego bloga Weganon.pl. Jego kulinarna przygoda i miłość do cukiernictwa zaczęły się od zeszytu z przepisami mamy. Teraz w nowej roślinnej odsłonie wracamy z Weganonem do słodkości z dzieciństwa. smaków kuchni naszych mam i babć. Do niezapomnianego zapachu kruchych babeczek z kremem budyniowym. pischingerów i szyszek. Poznamy tajemnice robienia tart i prostych śniadań. świątecznych ciast oraz deserów z różnych stron świata.

Paweł Ochman w 100 nowych przepisach. których nie znajdziesz na blogu. podpowiada:

• Czym zastąpić nabiał i jajka?

• Jak łatwo połączyć podstawowe składniki?

• Co zrobić. by było szybko. zdrowo i pysznie?

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:ewa lange, www magicznewrota, dzieci z bullerbyn pdf docer, anoreksja artykuły naukowe, pocałunek śmierci znaczenie, wielki projekt hawking, spełniony, michał chruszczewski, matasek gramatyka, krzyzowka dla dzieci, nie z milosci, józef myjak, ebooki za darmo do pobrania, neuropsychologia kliniczna, ja inkwizytor płomień i krzyż, noc żywych żydów, książki epub…