https://woblink.com/product-publication/download/138390/epub

1: Autor

:

Cena:


Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Autor: Patrick Lencioni

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie. której każdy element jest równie porywający i pouczający. jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym. a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego. będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej. w której Rich O’Connor. fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej. Telegraph Partners. napotyka wyzwanie tak wielkie. że może ono zachwiać jego firmą. karierą i wszystkim. co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko. co robił Rich O’Connor. wiązało się w jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscy

34.9: https://woblink.com/ebook/zajadanie-emocji-maggan-hagglund-139439u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138582/epub

1:

:

Cena:meekhańskiego pogranicza, krol edyp autor, kobiety z ravensbruck, łysienie czołowe bliznowaciejące, cobel, stanisław kowalik, pełech wentylacja i klimatyzacja pdf, landrynki w ustach krzyzowka, kamizelka boleslaw prus, przestępczość zorganizowana w polsce, sprawdzian przyroda klasa 4 dział 4, testy matematyczne klasa 3, czasowniki na a, co to jest mowa zależna i niezależna, leila meacham, grzegorz pac, bracia slater ryder pdf…