ISBN

9788324050109: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/jakos-to-bedzie-beata-chomatowska-daniel-lis-dorota-gruszka-urszula-pieczek-31119u

Cena: Daniel Lis


Witraż

Autor: Agnieszka Korzeniewska

Co mogą mieć ze sobą wspólnego młoda dziewczyna pracująca jako sprzątaczka i dojrzała kobieta zarządzająca renomowaną kliniką chirurgii plastycznej? Obie wybrały emigrację. choć jedna szuka swojego miejsca w życiu. a druga uważa. że znalazła je raz na zawsze i że szczęście już jej nie opuści. Ale losy ludzkie są jak witraże – ciemne szybki sąsiadują z jasnymi. kolorowymi. Z bliska widać jedynie poszczególne szkiełka i dopiero. kiedy zaświeci słońce. a my będziemy w stanie stanąć wystarczająco daleko. zobaczymy obraz. który nas zachwyci. Książka Agnieszki Korzeniewskiej to niezwykle prawdziwa i aktualna opowieść o naszych czasach. Historia życia trzech polskich emigrantek. w której miłość w zaskakujący sposób przeplata się z ludzkimi dramatami. Melania. Zuza i Magda to trzy różne kobi

:

Cena:


Wzniesienie

Autor: Milen Ruskow

Napisana stylizowanym. niepowtarzalnym językiem powieść. wciąga od pierwszej strony w wir dramatycznych wydarzeń i komicznych sytuacji. z maestrią przeplatanych barwnymi opisami i „filozoficznymi” rozważaniami bohaterów.

Jest rok 1872. W Bułgarii pod panowaniem tureckim toczy się walka o wolność. o prawo do tożsamości narodowej. o język. sztukę. literaturę i religię. Jest to czas odrodzenia narodowego. także czas działalności rewolucyjnej. partyzanckiej i zbójnickiej.

Czytelnik poznaje tę rewolucyjno-rozbójnicką rzeczywistość z perspektywy słabo wykształconego. prostolinijnego Gicza i jego wiernego towarzysza Asencza. Uzbrojeni w pistolety i książki buntownicy wyruszają z miasta Koteł. by przyłączyć się w górach do jednej z grup rewolucjonistów. Razem z nimi biorą udział w napadz

:

Cena:


The Man of the Forest

Autor: Zane Grey

Zane Grey (January 31. 1872 – October 23. 1939) was an American author best known for his popular adventure novels and stories that presented an idealized image of the American frontier. This is one of his stories. Loner Milt Dale seeks solitude in the wild mountains of Arizona. and instead finds himself rescuing two young women from a kidnapping plot. He must lead the timid Helen and her wild hearted sister Bo away from danger. and try not to fall in love along the way. Leading them away from manmade danger. exposing them to unaccustomed rigor on mountain trails. Dale imparts his rugged philosophy. Beyond the forest. Beasley and Snake Anson are still waiting to carry out their evil plot.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Na przełęczy

Autor: Stanisław Witkiewicz

Na przełęczy” autorstwa Stanisława Witkiewicza to książka. która jest poświęcona Tatrom oraz życiu mieszkających tam górali.

 

Autor książki będąc na wakacjach właśnie w Tatrach postanowił opisać swoją wycieczkę po nich oraz relacje z góralami. Zabierze on Nas również przez Przełęcz Mięguszowiecką wprost do Morskiego Oka.

 

Stanisław Witkiewicz jest tak bardzo zafascynowany widokiem gór. że widzi je wzrokiem zarówno turysty jak i malarza.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.99włoskie komedie, skat gra z komputerem, krótka rozprawa między trzema osobami, panem, wójtem a plebanem, kazimierz laskowski, nauka rysowania mangi, krzysztof rubacha metodologia badań nad edukacją pdf, erik von daniken, metody badań marketingowych pdf, umberto eco imię róży pdf, skyrim pradawna wiedza, buszujący w zbożu pdf, last day on earth poradnik, afryka problemy, czarna owieczka całą lektura, obsługa ruchu turystycznego pdf, zdążyć przed pierwszą gwiazdką, giddens socjologia 2012 pdf…