Cukrzyca typu 1

Autor: Przemysława Jarosz-Chobot

Na rynku wydawniczym jest wiele książek poruszających temat cukrzycy. Nie ma jednak takiej pozycji. która pokazywałaby problemy i potrzeby rodzin cukrzycowych. obrazowała chorobę przewlekłą. która może. ale wcale nie musi. stać się przeszkodą w codziennym funkcjonowaniu. Coraz częściej u dzieci diagnozuje się stan przedcukrzycowy (prediabetes). który dzięki odpowiednim badaniom można wychwycić bardzo wcześnie.

Edukować powinno się nie tylko rodziców. lecz także dziecko. dziadków i otoczenie. w którym funkcjonuje mały diabetyk. Potrzebne do tego są odpowiednie narzędzia – wiedza. która pomaga zapanować nad chorobą. odpowiednie podejście – otwarte mówienie o cukrzycy i tym. co się z nią wiąże. Trzeba też mieć wiarę w siebie. nie ba

9.9: https://woblink.com/ebook/the-green-roses-katarzyna-ducros-140326u

Cena:


ISBN

9788366008144: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/l-f-c-125-lat-david-cottrell-william-hughes-chris-mcloughlin-john-hynes-140813u

Cena: William Hughes


ISBN

9788375697629: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/uzyczam-ci-jezu-mojego-glosu-a-ty-mow-malgorzata-pabis-agnieszka-gracz-140938u

Cena: Agnieszka Graczdżok legenda o psiej wierności pdf, ebook darmowy, mitologia polska, world war heroes poradnik, dziecko z bliska agnieszka stein, maciej szlinder, organ monokratyczny, konwenanse co to, tomasz zaleśkiewicz, egzekutor stefan dąmbski, wszystko o facetach, obrona konieczna literatura, saga sycylijska, wiek niewinności książka, roman uliasz, agnieszka jaros, technologia podstawowych syntez organicznych pdf, trzynasta księga, organy jednostek samorządu terytorialnego, dziady ii, prekariat nowa niebezpieczna klasa, metody zarządzania produkcją, maria vetulani…