Prawica na polskiej scenie politycznej w latach 1989-2011

Autor: Artur Lipiński

Książka jest bardzo interesującym studium zawikłanej historii i działalności polskiej prawicy od czasów zmiany systemowej do roku 2011. Praca stanowi solidny. klarowny i dobrze napisany wkład do rozważań na temat dużej części polskich partii politycznych. Książka jest wartościowym przewodnikiem po polskiej prawicy pozwalającym nie tylko na zrozumienie fenomenu. ale również empiryczno-teoretyczną bazą do rozważań o dniu dzisiejszym oraz o jutrze partii prawicowych w Polsce. Bardzo ciekawym i ważnym jest pokazanie powiązania między organizacją. elitami partyjnymi a zachowaniem partii na poziomie narodowym.

Rozprawa nie ma na celu przedstawienia kompletnej historii poszczególnych partii polskiej prawicy.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9


Amunicja i jej elaboracja. Praktyczny poradnik

Autor: Jerzy A. Ejsmont

Publikacja ta jest nowym. aktualnym wydaniem bardzo popularnej książki prof. Jerzego A. Ejsmonta dotyczącej zagadnień związanych z elaboracją amunicji. Od I wydania minęło prawie 10 lat. w związku z czym zaistniała konieczność rozszerzenia i uaktualnienia poradnika.

Elaboracja amunicji to zespół czynności. których celem jest wytworzenie w warunkach domowych pełnosprawnej amunicji. wykorzystując zakupiony proch. spłonki i pociski oraz odzyskane łuski.

Poradnik zawiera praktyczny opis takich zagadnień. jak:

elementy nabojów i ich wpływ na właściwości amunicji. samodzielne sposoby elaboracji amunicji w warunkach domowych. zasady bezpieczeństwa. tabele elaboracyjne i dane pocisków najpopularniejszych kalibró

30: https://woblink.com/ebook/czlowiek-znikad-gregg-hurwitz-maria-gebicka-frac-127499u

Cena:


9.9

https://woblink.com/ebook/basnie-braci-grimm-wydanie-piate-bracia-grimm-128190u: https://woblink.com/product-publication/download/128190/epub

:

Cena:gey opowiadania, entj zawody, każdy szczyt ma swój czubaszek, skradzione dzieci, audiobook czarne stopy, efekt lucyfera książka, złodzieje bzu, franciszek adamski, miłość dojrzała, cywilizacje prekolumbijskie mapa, biomechanika układu ruchu człowieka pdf, jacek orzeł, błoto słodsze niż miód, czarne stopy streszczenie, harlequin ebook, conan exiles poradnik pdf, statystyka dla biologów, chemia fizyczna pdf, wehrmacht 1939, działania kontrterrorystyczne, schiller zbójcy, serial jagiellonowie, barbara rybałtowska książki…