ISBN

9788394828943: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/health-at-your-request-volume-1-jozef-slonecki-32241u

Cena:


Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż

Autor: Piotr Bąk

Biografia Arka Gołasia napisana we współpracy z rodziną i bliskimi.

Zwyczajny. skromny chłopak. Tak mówili o nim ci. którzy kiedykolwiek spotkali go na swojej drodze. I choć przyjaciele i znajomi wiedzieli. że potrafił także dobrze się zabawić. a w złości rozbić telefon o ścianę. wszyscy pozostawali zgodni co do jednego: był jednym z największych talentów w historii polskiej siatkówki.

Tragiczny wypadek na autostradzie w Austrii sprawił. że marzenia 24-letniego Arkadiusza Gołasia w jednym momencie zostały brutalnie przerwane – niespełna dwa miesiące po ślubie z Agnieszką i osiem dni po zakończeniu mistrzostw Europy. w których z reprezentacją Polski zajął piąte miejsce…

Piotr Bąk postanowił zadbać o to. by pamięć o tym wyjątkowym siatkarzu nigdy się nie zatarła

19.43: https://woblink.com/ebook/koncert-muzyki-dawnej-andrzej-turczynski-33101u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32202/epub

1: Autor

:

Cena:niewyjaśnione tajemnice ii wojny światowej, rachunkowość książki, szewczyk dratewka pdf, tomek w krainie kangurów tekst, adonis bóg, wiktor suworow książki, tom hodgkinson, detektywi z tajemniczej 5, sekret elizy, książki do ebooka, twarz pokerzysty, encyklopedia małego człowieka, zarządzanie marketingiem, phraseologismen, jones amo, gra o tron audiobook obsada, jozef moscati, anatomia gołąb…