Granice zła

Autor: Rebecca Griffiths

Sarah D’Villez jako nastolatka została uprowadzona. lecz udało się jej uciec od porywacza. który więził ją przez jedenaście dni. Wokół zdarzenia zrobiło się głośno. twarz Sarah pojawiała się w telewizji i na pierwszych stronach gazet. Dziś. po siedemnastu latach. nadchodzi wiadomość o zwolnieniu z więzienia sprawcy porwania. W obawie. by znów nie znaleźć się w centrum zainteresowania mediów. Sarah. nie informując o tym nikogo. postanawia wyjechać z Londynu i zaszyć się w małej wiosce w odległym zakątku Walii. zmieniając nazwisko i wygląd. Stara się odzyskać poczucie bezpieczeństwa w swojej idyllicznej kryjówce. nawiązując znajomości z sympatycznymi Walijczykami. wkrótce jednak zdaje sobie sprawę. że ktoś ją obserwuje. ktoś. kto najwyraźniej wie o niej bardzo dużo.

Ponownie przykłada lornetkę do oczu. kieruje ją w stronę spacerującej po wzgórzu dziewczyny i czuje. jak czerwone znamię na policzku pali go z podniecenia. Przeszywa go dreszcz zachwytu. W swojej kryjówce jest na tyle bezpieczny. że może bez pośpiechu chłonąć jej widok…  I zastanawia się. nie po raz pierwszy od kilku dni. co może zrobić. żeby się do niej zbliżyć.

Fragment książki

Znakomicie kreśli obraz tajemniczego piękna wsi i grozy. która czai się za żywopłotami… Zgrabnie napisana. klimatyczna. pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść. której atmosfera paranoicznego lęku przywodzi na myśl prozę Daphne du Maurier i nadaje nowy wymiar gatunkowi domestic noir. 

„Daily Mail”

Mrożący krew w żyłach thriller… i doskonale napisana książka. 

„Sun”

Przepyszna. nastrojowa opowieść kryminalna osadzona w wiejskiej scenerii. ze smakowitą woltą na koniec. Były chwile. które przyprawiały mnie o dreszcze. 

Alex Marwood

Wywołuje ciarki na plecach.

„Heat”

Trzymający w napięciu thriller. który odsłania podskórną. mroczną stronę wsi; ukazuje sekrety. kłamstwa i zimne okrucieństwo. kryjące się pod maską idyllicznego życia małej wiejskiej społeczności. Przenikliwa charakterystyka postaci. świetnie skonstruowana intryga i sugestywna proza każą przypuszczać. że Rebecca Griffiths to przyszła gwiazda gatunku domestic noir.

Eva Dolan. autorka serii „Zigic i Ferreira”

Rebecca Griffiths wychowała się w środkowej Walii. studiowała literaturę angielską. Po udanej karierze w biznesie w Londynie. Dublinie i Szkocji wróciła na walijską wieś. gdzie mieszka z mężem. psem i dwiema owcami.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788376865560: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/anna-i-pan-jaskolka-gavriel-savit-28447u

Cena:


Zakazane życzenie

Autor: Jessica Khoury

Trzy życzenia. Każde ma swoją cenę. Ile warta jest miłość?

Ona jest potężnym dżinnem. On złodziejem z ulicy. Połączyła ich pradawna magia.

Kiedy Aladyn odnajduje magiczną lampę. Zahra zostaje przywrócona światu. którego nie widziała od pięciuset lat. Ludzie i dżinny pozostają w stanie wojny. więc aby przetrwać. musi ukrywać swą tożsamość. Przybierając różne kształty. będzie trwać przy swoim nowym panu aż do czasu. kiedy ten wypowie swoje trzy życzenia.

Wszystko się komplikuje. gdy Nardukha. potężny król dżinnów. oferuje Zahrze szansę całkowitego uwolnienia od magii lampy. Uratowanie siebie oznacza jednak zdradzenie Aladyna – człowieka. w którym Zahra… zakochała się wbrew sobie. Teraz musi podjąć dramatyczną decyzję: wybrać między wolno

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 14.9krew elfów audiobook, kiedy wynaleziono ogień, czubaszek książka, nieczyste zagranie, zwiąż się ze mną pdf, arystofanes żaby, anna grzegorczyk, stanisław barańczak wiersze, kryminalistyka podręcznik, test kolorów luschera, rynek pracy pdf, psychologia dziecka pdf, grzegorz wierczyński, znów nadejdzie świt, nowela bolesława prusa…