https://woblink.com/product-publication/download/128734/epub

1:

:

Cena:


Szeptane

Autor: Paweł Beręsewicz

Czy kłamstwo w internecie boli mniej niż to w rzeczywistości?

Finał Ligi Mistrzów ma zostać rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie! Filip i jego kumple z liceum są bardzo zmotywowani. żeby zdobyć potrzebne pieniądze i wziąć udział w losowaniu biletów. Wstawanie przed piątą i wciskanie ulotek zaspanym przechodniom? Żaden problem! Tworzenie wpisów zachwalających produkty w internecie? Bułka z masłem! Oszczędności szybko się powiększają. ale pojawiają się też nowe problemy. które mogą zagrozić przyjaźni między chłopakami…

Najnowsza książka nagradzanego i lubianego przez czytelników Pawła Beręsewicza o dylematach współczesnych nastolatków i zagrożeniach wirtualnego świata.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 26.9


BARDZO ZŁE MIEJSCE

Autor: Tim Weaver

Prawda nie zawsze przynosi ulgę. Zwłaszcza. gdy jest okrutna.

Leonard Franks. detektyw z osiągnięciami. zrobił błyskotliwą karierę w londyńskim Wydziale Zabójstw. Po latach pracy przechodzi na zasłużoną emeryturę. O tym marzył – odludzie w Dartmoor. wiejska posiadłość. żona Ellie u boku. Zdaje się. że ta sielanka będzie trwała już zawsze. Jednak pewnego dnia wszystko rozsypuje się jak domek z kart. Leonard wychodzi z domu. by przynieść drewno. I nie wraca.

 

Mijają miesiące. policja wciąż nie ma nic. Żadnego tropu. Zrozpaczona rodzina w końcu puka do drzwi Davida Rakera. śledczego. specjalisty od spraw beznadziejnych. Jest mistrzem w szukaniu tych. których nikt nie potrafi znaleźć. Podejmując się śledztwa. nie zdaje sobie sprawy. w co tak naprawdę się pakuje. Za znikni

19.99: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-jak-z-nia-zyc-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-maciej-jedrzejec-129557u

Cena:


Król Maciuś Pierwszy

Autor: Korczak Janusz

Kiedy Maciuś zostaje królem. nie zdaje sobie sprawy. jak wielka spada na niego odpowiedzialność. Rządzenie państwem wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia. ale jak się okazuje. również posłuszeństwa wobec ministrów. Chcąc udowodnić swoją niezależność. w tajemnicy wraz z przyjacielem Felkiem udają się na wojnę. gdzie doświadczają żołnierskiego trudu. Bogaty w cenne doświadczenia Maciuś powraca do królestwa i wprowadza niezbędne reformy – zawiera pokój z sąsiednimi państwami oraz zdobywa przyjaźń egzotycznego króla Bum-Druma.

Chłopiec stara się być dobrym. sprawiedliwym władcą. Dba o swoich poddanych. traktując zarówno dzieci. jak i dorosłych z należytym szacunkiem. Pielęgnuje szczerość. tolerancję wobec drugiego człowieka. a jego dziecięca przenikliwość zadziwia nawet ministrów. Mi

https://woblink.com/product-publication/download/128869/epub: 1

Cena: Dariusz Jemielniakerich von daniken pdf, mlyny boze, rodzina borgiów puzo, beatą harsimowicz, siły specjalne polska, podręczniki online pdf za darmo, odpisze, kompendium leczenia złamań, cry baby ginger scott, antygona polinejkes, demokracja czy sanacja, drive daniel pink, gąsiorowski wacław, psychopatologia książka, mowa zależna pdf, piotr gawrysiak, żywienie dzieci książka, piotr paczos, czynniki mikroekonomiczne, dzień szakala, podstawy ekonomii milewski kwiatkowski pdf…