The green roses

Autor: Katarzyna Ducros

The plot of the book takes readers to an extraordinary country where lives a young woman named Anna. Anna is a loving mother who wants to have a happy life. Unfortunately. countrymen and even her own husband. coming from an influential family. can not accept and appreciate her.

Fortunately. fate will give Anna another chance to change her live. only if she can answer the riddle prepared by the queen herself. The task will not be easy. but ultimately the love for her daughter and the love for beautiful roses will make the story happily end.

It should be emphasized that the fairy tale becomes the background for a ballet that inspires the reader. Illustrations of figures will allow you to empathize with the role of a beginner choreographer. encouraging you to prepare your o

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99


ISBN

9788381470858: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/tequila-liczba-bestii-lukasz-smigiel-140739u

Cena:


Maleńka Dorrit. Wydanie dwujęzyczne

Autor: Charles Dickens

Maleńka Dorrit to kolejna powieść obyczajowa Charlesa Dickensa początkowo wydawana w odcinkach. Tym razem angielski autor skupił się na przedstawieniu historii Amy – dziewczynki. której ojciec przebywa w londyńskim więzieniu dla dłużników. Obserwujemy koleje losu rodziny Dorritów. jednocześnie poznając mroczną stronę XIX-wiecznego świata inwestycji i giełdy. który sprowadzał na ludzi nędzę i niedolę. Dickens. choć niekiedy nie stroni od humoru ani wątków romansowych. przemyca w swojej książce poważne problemy społeczne. które nawet dziś wydają się aktualne.

Ebook z gratisami – ebookami w prezencie od wydawnictwa Wymownia.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 39.9


Podróże służbowe

Autor: praca zbiorowa

Opis publikacji Z działalnością gospodarczą nierozerwalnie związane są wyjazdy służbowe (delegacje). zarówno właściciela firmy jak i jego pracowników. Rozliczanie podróży służbowych. zwłaszcza zagranicznych. nierzadko stwarza wiele problemów. Prawidłowe ustalanie czasu pobytu pracownika poza granicami kraju jest bardzo istotne. gdyż ma to wpływ na wysokość diety oraz innych należności przysługujących mu z tytułu delegacji zagranicznej. Także kwestie podatkowo-składkowe nastręczają zarówno pracodawcom. ale także i samym pracownikom wielu problemów.

Z sierpniowego numeru Poradnika Gazety Prawnej Czytelnik dowie się:

§ Kiedy mówimy o podróży służbowej

§ Jak sporządzić regulamin podróży

§ Jakie są uprawnienia pracownika w z

31.2: https://woblink.com/ebook/samochod-w-firmie–141165u

Cena:


Wyzwolona zmysłowość

Autor: Kat Cantrell

Patrzyła zafascynowana. jak Warren powoli zbliża rękę do jej szyi. Jego dotyk podziałał na nią elektryzująco. Przez moment tkwili bez ruchu. po czym drugą ręką objął ją w talii i przyciągnął do siebie. Każdą czynność wykonywał bez pośpiechu. niemal w zwolnionym tempie. tak jak tego potrzebowała. A później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Dawno nie była tak podniecona…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99torbiel tricholemmalna, beata kozicka, makbet online, witajcie w puppet show, podstawy farmakologii, jej orgazm najpierw pdf, pedagogika ogólna śliwerski pdf, przyczyny wykluczenia społecznego, homo deus krótka historia jutra chomikuj, wielki bazar złoto brayana pdf, vetulani mózg, audiobook ten dzień, taniec kozak, hanna dikta, afery za czasów po, x przykazań, obcasy, zjazd absolwentów musso pdf, dzuma ksiązka pdf za darmo, mistrz i małgorzata mobi, jan paweł ii encykliki, stanley milgram eksperyment, testy z anatomii, czasy język angielski pdf…