ISBN

9788380643451: Wydawnictwo

Format

11: https://woblink.com/ebook/pierwsze-wieki-historii-polskiej-adam-mickiewicz-32112u

Cena:


Remember Me Forever

Autor: Sara Wolf

Minęły trzy miesiące. odkąd Isis Blake nie widziała Jacka Huntera. Chłopak. którego być może/w pewnym sensie/na pewno kochała. zniknął po śmierci swojej przyjaciółki Sophii. pozostawiając pustkę nie do wypełnienia. Isis chce być szczęśliwa. więc wypełnia ją kłamstwami. uśmiecha się dzielnie i rozpoczyna nowe życie na uniwersytecie w Ohio.
Lecz rozpaczliwie tęskni za Jackiem.
Dręczy ją poczucie winy z powodu śmierci Sophii.
I dopada ją przeszłość: na uczelni pojawia się Will Cavanaugh. chłopak. który zna jej mroczną tajemnicę. I perfi dnie to wykorzysta… Chyba że przeszkodzi mu Jack.
Lecz najpierw Jack musi przekonać Isis. że na nią zasługuje. Czy pokona brutalną stronę swojej natury? I czy ochroni dziewczynę. bez której nie potrafi ju

29.8: https://woblink.com/ebook/playing-the-millionaire-sandi-lynn-gabriela-iwasyk-32907u

Cena:


Peryferyjczyk

Autor: Marcin Kołodziejczyk

45 reporterskich kawałków – tragedie. kryminały. komedie. zaangażowańce społeczne. Wyłania się z nich kolorowy i awanturniczy obrazek naszego nieprzewidywalnego kraju z punktu widzenia bohaterów tkwiących na obrzeżach nie tylko w sensie geograficznym. ale również mentalnym.

Jest temat; jazda. pociąg przed świtem. kawa. bohater płacze. samochód. polna droga.podsłuchanie. błoto podwórka. miasteczko nocą. pijaństwo. hotel. kanapka z dworca.kawa. wino. czyjeś życie do opowiedzenia. wiele żyć. człowiek sam się nadał paczką.kocie łby. śmietniki. jazda. temat. samochód. bułka z dyskontu. bezsenność. widzenie z osadzonym. bohaterowie. hotel. kryminał. kobieta umarła i ożyła. jazda. pijaństwo. kawa. psy gonią dziennikarzy na wsiach. w hotelu łóżko za małe. jazz. wziąć coś na sen. awanturka.sa

:

Cena:


Pułapki przyjemności

Autor: Robert Rutkowski

Samotność w Londynie doprowadza Sophie do rozpaczy. Cudownie dni i noce. które spędzała z Matteo w Rzymie. wydają się wspomnieniami z innego świata. Zżera ją tęsknota. płonie w niej niezaspokojone pożądanie. Korzystając z pierwszego lepszego pretekstu leci do Włoch… i wszystko znowu jest jak dawniej. Przynajmniej pozornie. Matteo sprawia wrażenie zachwyconego jej przybyciem. Otacza ją czułością i zachwytem. o jakich marzyłaby każda kobieta na świecie. a jego namiętność nie ma sobie równych. Niestety. mroczna przeszłość jej zabójczo przystojnego kochanka kładzie się cieniem na ich związku. Czy dwoje młodych. zakochanych ludzi znajdzie w sobie dość sił. żeby pokonać przeszkody dzielące ich od prawdziwego szczęścia?

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 23.9


Ślepe ryby

Autor: Bohdan Głębocki

Ślepe ryby to kontynuacja Muszej Góry. sensacyjnej powieści w klimacie dieselpunk.

Druga część rozpoczyna się w miejscu i czasie. w którym została urwana akcja Muszej Góry. Październik 1938 roku był w Poznaniu bardzo burzliwy. Bohaterowie Ślepych ryb zmierzą się teraz z niebezpieczeństwami. które tylko pozornie zostały zażegnane. i staną przed nowymi wyzwaniami o charakterze nadprzyrodzonym. jak również całkiem zwyczajnym. Na dodatek klątwa z żydowskiej pieczęci zaczyna zbierać swoje żniwo. Znikają kolejni członkowie zespołu. który odnalazł siedemnastowieczny manuskrypt. Los boleśnie doświadcza także detektywa Kaczmarka i jego młodą wychowanicę.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 30


ISBN

9788380643468: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/dzieje-rzeczypospolitej-polskiej-do-pietnastego-wieku-jedrzej-moraczewski-32135u

Cena:


ISBN

9788365740731: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/king-t-m-frazier-32913u

Cena:


ISBN

9788381190428: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/czy-my-sie-znamy-danuta-pasieka-32506u

Cena:


Pyszności z roślin

Autor: Paweł Ochman

Słodycze kochamy wszyscy. zwłaszcza Paweł Ochman – weganin od 26 lat. autor popularnego bloga Weganon.pl. Jego kulinarna przygoda i miłość do cukiernictwa zaczęły się od zeszytu z przepisami mamy. Teraz w nowej roślinnej odsłonie wracamy z Weganonem do słodkości z dzieciństwa. smaków kuchni naszych mam i babć. Do niezapomnianego zapachu kruchych babeczek z kremem budyniowym. pischingerów i szyszek. Poznamy tajemnice robienia tart i prostych śniadań. świątecznych ciast oraz deserów z różnych stron świata.

Paweł Ochman w 100 nowych przepisach. których nie znajdziesz na blogu. podpowiada:

• Czym zastąpić nabiał i jajka?

• Jak łatwo połączyć podstawowe składniki?

• Co zrobić. by było szybko. zdrowo i pysznie?

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:agata majdzik, star wars phasma, mały powstaniec książka pdf, granica nałkowska, o szczesciu, śliska sprawa, bandażowanie klatki piersiowej, międzynarodowe targi książki w krakowie, złap równowagę, gloria amore victis, zdjęcia mózgu, fizjologia zwierzat, bez przebaczenia agnieszka lingas łoniewska, immanuela kanta, inteligencki, społeczeństwo polskie, age of empires: the rise of rome, adam mickiewicz niepewnosc, dobre zycie, antropologia kultury pdf, krucjata polska, homo consumens…