Jak przeżyć szkołę – poradnik nie tylko dla rodziców

Autor: Mateusz Kądziołka

Szkoła – coś. co przeżył każdy. ale niewielu dobrze wspomina. Dlaczego tak jest? Na to oraz wiele innych pytań odpowiada w swojej książce Mateusz Kądziołka. Autor patrzy na współczesne szkolnictwo okiem praktyka szukającego pracowników. a nie teoretyka. będącego częścią systemu. Jego nietuzinkowy poradnik w przystępny sposób opisuje bolączki szkolnictwa oraz zawiera propozycje zmian. które mogą je uwspółcześnić.

Jednak przede wszystkim dostarcza uczniom oraz rodzicom wielu prostych. a zarazem skutecznych porad. w jaki sposób odnieść sukces w szkole. nie spędzając mnóstwa czasu nad książkami. To poradnik. który w atrakcyjnej formie pokazuje. jak się uczyć oraz czym się kierować. wybierając potencjalną ścieżkę kariery.

Do

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 20


Uzdrawiająca metoda Body Calm. System medytacyjny eliminujący stres. lęk i choroby

Autor: Sandy C. Newbigging

Poznaj wyjątkową technikę samouzdrawiania opartą na medytacjach. Ich regularne wykonywanie rozwinie Twoją świadomość. zmniejszy stres i ułatwi relaks. Autor prezentuje najnowsze wyniki badań. które dowodzą. że medytacja jest kluczem do zdrowia i długowieczności. Proponuje praktyki medytacyjne. dzięki którym zmienisz nastawienie do otoczenia i nurtujących Cię spraw. Nauczysz się słuchać swojego ciała. które poprzez choroby pokazuje. co powinieneś zmienić w swoim życiu. Np. funkcją wątroby jest oczyszczanie i jeśli w tym obszarze odczuwasz ból. powinieneś przeanalizować. co w Twoim życiu jest przepełnione negatywnymi uczuciami. W książce znajdziesz listę schorzeń oraz ich prawdopodobne przyczyny mentalne. Przyjmij wsparcie w procesie

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Ojciec. czyli o Pieronku

Autor: Szymon J. Wróbel

Biskup Tadeusz Pieronek – wyrazisty sekretarz generalny Episkopatu Polski. bezkompromisowy kapłan w czasach trudnych pytań o konstytucję. Unię Europejską czy miejsce Kościoła w demokracji. Z bagażem wojennych i PRL-owskich przeżyć. Kim jest i czy aby nie patrzymy na niego tylko przez pryzmat pojedynczych wypowiedzi?

Jaki wpływ na historię tego Biskupa z Żywiecczyzny. urodzonego w 1934 roku. miało pochodzenie. rodzina. sobór watykański II? Jaki wpływ miała kultura góralska. poezja. wysiedlenie i mało znana historia jego wybitnego taty?

 Znakomita książka. Dla zainteresowanych historią. ale i współczesnością. Dla wierzących i dla ateistów. Dla poszukiwaczy sensu życia. ale i dla tych. co chcą poczytać w podróży; anegdoty. zdumiewające ciekawostki. szczególiki z barwnej pr

49: https://woblink.com/ebook/slownik-frazeologizmow-z-archaizmami-agnieszka-piela-135853u

Cena:świadczenia na rzecz pracowników, sens powstania warszawskiego, wampir z kc pdf, hymn o perle, dziwka, metro 2033 epub, książka ten dzień pdf, obciążalność prądowa kabli tabela, hanna marcinowicz, komedia fredry z lichwiarzem łatką, dług honorowy, być niezwykłym wychowawcą, w śnieżna noc, anoreksja artykuły naukowe, wielka biblioteka…