Zmysłowa samba

Autor: Catherine George

Samba we dwoje. Eduardo po poważnym wypadku przyjeżdża do Anglii na rehabilitację. Przypadkowe spotkanie z Marianne. piękną dziewczyną zarabiającą uliczną grą na gitarze. sprawia. że na chwilę zapomina o własnych kłopotach. Pragnie jej pomóc w trudnym położeniu i proponuje pracę w swoim domu w Rio de Janeiro. Nie spodziewa się. że to Marianne o wiele bardziej pomoże jemu… Lato w Brazylii. Roberto żył po to. by słyszeć tłumy skandujące jego nazwisko. Teraz słyszy tylko własne myśli. pełne żalu i goryczy. Ilekroć widzi w lustrze bliznę na twarzy. przypomina sobie wypadek. który zrujnował mu karierę. Nikt dotąd nie zdołał nakłonić go. by opuścił swoją samotnię. Katherine Lister jest jedyną kobietą. którą tam zaprosił. by sporządziła ekspertyzę nieznanego

:

Cena:


DZIECKO W CZASIE

Autor: Ian McEwan

Jedna chwila nieuwagi w supermarkecie i trzyletnia Kate zostaje porwana. niemal na oczach swojego ojca. Stephena Lewisa. poczytnego autora książek dla dzieci. Zdarzenie to wywiera druzgocący wpływ na jego życie. Małżeństwo z Julie rozpada się. Jaka przyszłość czeka karierę pisarską Stephena? Czy dziewczynka zostanie kiedykolwiek odnaleziona? Tragiczne wydarzenia stają się dla bohatera pretekstem do podróży w głąb siebie. do świata pragnień i wspomnień.

 

O triumfie miłości nad śmiercią. ale bez zbędnego sentymentalizmu.

„Time’

 

Cudowna lektura. McEwan odziedziczył talent literacki po Karolu Dickensie i Wirginii Woolf.

„The Wall Street Journal’

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28


Antynomie i paradoksy współczesnej demokracji

Autor: Marcin Tobiasz

Antynomie i paradoksy są charakterystyczne demokracji jako takiej. ale to ich współczesne emanacje stały się przedmiotem szczególnej uwagi autorów artykułów publikowanych w tej książce.

Autorzy koncentrują się na paradoksach i sprzecznościach. które sprawiają. że na nowo należy spróbować zrozumieć mechanizmy rządzące współczesnym światem demokratycznym. Analiza badawcza opiera się na paradygmacie rozwoju społeczno-kulturowego. dlatego autorzy ukazują ewoluujący system organizacyjny w ujęciu dynamicznym. generującym potrzebę reagowania na zmiany związane z rozwojem. Istotnym osiągnięciem naukowym omawianego dzieła jest wykrycie nieadekwatności i niekomplementarności działań w sferze polityki. mających (pozorn

18.9: https://woblink.com/ebook/sytuacja-procesowa-uczestnikow-postepowania-karnego-po-1-lipca-2015-roku-teresa-gardocka-mariusz-jakubik-127785u

Cena: Mariusz Jakubikpodstawy logiki pdf, interakcjonizm symboliczny, dominika oramus, filozofia ekonomii, krzysztof korzeniewski, inwazja wojtek miłoszewski, tadeusz kocowski, ksiazki w pdf, dom nie z tej ziemi, gospodarka lokalna, dramat romantyczny słowackiego, oblivion poradnik pdf, marian banaś opus dei, japoński pisarz, heroes 7 recenzja, anne herries, wolters kluwer polska sa, niemiecki slang, zahir paulo coelho…