Europa.Stop.Wschodnia.Stop

Autor: autor zbiorowy

Reportaże ujęte w tym zbiorze to teksty będące zapisem bieżących chwil. ale mówiące o wydarzeniach szczególnych. które często zmieniły historię Europy Wschodniej i których konsekwencje odczuwamy do dziś; takim wydarzeniem była na przykład wojna pięciodniowa w Gruzji w sierpniu 2008 roku. Teksty te ilustrują również przemiany społeczne i mentalnościowe dokonujące się w regionie. takie jak problem homoseksualizmu w Rosji. ruchów neofaszystowskich. kryzys gospodarczy w mieście. które żyło z produkcji łyżek. a kiedy zakład padł. ludzie nie wiedzą. jak związać koniec z końcem. (Małgorzata Nocuń. zastępczyni redaktora naczelnego Nowej Europy Wschodniej)  Europę Wschodnią można oglądać na wiele sposobów. Jednym z najciekawszych jest lektura reportaży. Bohaterowie tekstów reporterskich. ich

10: https://woblink.com/ebook/ograbiony-narod-rozmowy-z-intelektualistami-bialoruskimi-andrzej-brzeziecki-malgorzata-nocun-8516u

Cena: Małgorzata Nocuń


Polski B2 i C1. Megatest

Autor: Stanisław Mędak

‚Chcesz poszerzyć i utrwalić swoją znajomość języka polskiego? Przygotowujesz się do zdobycia certyfikatu? MEGATEST wydawnictwa Lingo jest właśnie dla Ciebie! POLSKI B2 I C1. MEGATEST to uniwersalny zestaw testów. ćwiczeń i zadań gramatyczno-leksykalnych dla obcokrajowców uczących się języka polskiego na poziomie B2 i C1 lub osób przygotowujących się do egzaminów językowych. To również znakomite kompendium wiedzy dla wszystkich. którzy chcą utrwalić i poszerzyć znajomość języka polskiego. POLSKI B2 I C1. MEGATEST może być traktowany jako druga część znanego repetytorium Lingo POLSKI MEGATEST. POLSKI B2 I C1. MEGATEST zawiera: • wybór testów dla dwóch poziomów B2 i C1 • prawie 300 zadań testowych z kluczem • zadania pomocne w nauce przed egzaminem państwowym z języka polskiego Do you want to broaden and strengthen your knowledge of the Polish language? Are you studying for your certificate? If so. MEGATEST from Lingo publishers is just for you! POLISH B2 AND C1. MEGATEST it is truly comprehensive collection of grammar and vocabulary tests. exercises and tasks for learners of Polish as a foreign language and for all those who are preparing for language exams. It is also the perfect textbook for all those who wish to consolidate and deepen their knowledge of the Polish language. POLISH B2 AND C1. MEGATEST can be treated as a second part of a popular POLISH MEGATEST published by Lingo. POLISH B2 AND C1. MEGATEST comprises: • a selection of tests at two levels – B2 and C1 • almost 300 test sentences with answers • helpful exercises for learners preparing to take the national Polish language examination’

Wydawnictwo: Lingo

Cena: 34.9


Grzeszna rozkosz

Autor: Rachel Bailey

„Gdy Matt wodził po niej wzrokiem. drżała. Pożądanie. które widziała w jego oczach. nie zmniejszyło się od chwili. gdy pierwszy raz się kochali. Zdawało się. że za każdym razem jest silniejsze. Każde intymne spotkanie otwierało przed nimi nowe możliwości. budziło nowe uczucia. Wydawało jej się. że nigdy nie będzie miała dość Matta. jego dotyku oraz ciała…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Krople mądrości dla zabieganych

Autor: L. M. Book

„Krople mądrości‟ to kolekcja inspirujących myśli i sentencji. które mogą pomóc Ci spojrzeć na świat. życie i wyzwania codzienności w nowy. świeży sposób. Mogą zmotywować Cię do działania. mogą sprawić. że na nowo przemyślisz priorytety. mogą zmienić Twoje myślenie.   Autorami prezentowanych w książce sentencji są myśliciele. reformatorzy. wynalazcy oraz wybitni przywódcy. którzy inspirowali innych i wywarli wpływ na losy świata.  „Krople mądrości‟ to książka. którą należy czytać powoli. Każda kropla jest porcją kilku inspirujących myśli. będących zaproszeniem do refleksji nad różnymi aspektami życia.

Wydawnictwo: Logos Media

Cena: 0jasne miejsca, kaśka kariatyda, krótka rozprawa między trzema osobami panem wójtem a plebanem, preromantyzm niemiecki, skiroławki, książę w wielkim mieście pdf, ontologiczny dowód na istnienie boga, chudszy stephen king, freddie mercury i ja pdf, książki pdf za darmo, three kingdoms poradnik, czechy instrukcja obsługi, argentyna chile skrót, kordian ebook, raj utracony pdf, waldemar podgórski, boss sierra cartwright pdf chomikuj…