Przepowiednia Synów Słońca

Autor: Agnieszka Stelmaszyk

Tym razem akcja powieści skupiać się będzie w Ameryce Południowej. Niezwykłe wakacje w posiadłości lady Ginevry Carnarvon przerywa dramatyczne wezwanie o pomoc. Młodzi Ostrowscy oraz ich przyjaciele Gardnerowie wyruszają do serca peruwiańskiej dżungli. aby zmierzyć się z Przepowiednią Synów Słońca. Czy mityczne miasto. którego na próżno szukali hiszpańscy konkwistadorzy istnieje naprawdę? A gdzie podziała się panna Ofelia? Czy i tym razem pomoc detektywa Gordona Archera i jego drogiego Watsona wystarczy. aby rozwiązać zagadkę? Jadowite węże. krwiożercze mrówki i groźni strażnicy skarbu zrobią wszystko. aby nikt nie poznał ich tajemnicy.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 23.99


Kultura. Minibook

Autor: autor zbiorowy

Ryszard Horowitz |Joanna Kos-Krauze i Krzysztof Krauze | Wiesław Myśliwski | komiks | historie alternatywne | Znaki Roku 2013 – najciekawsze artykuły kulturalne

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99felix, net i nika oraz nadprogramowe historie, pielęgniarstwo kardiologiczne, maria panna nilu, hanna hall, wszystko za k2, od morza aż do tatr chomikuj, 4 godzinny tydzień pracy audiobook peb, psychopaci seager, ekonomia pdf, zaczarowana zagroda tekst, gombrowicz ferdydurke pdf, wiedźmin kolejność sagi, senatus consultum, jak pisać testament, gabriel jennifer armentrout pdf…