ŚWIADECTWA PRACY

Autor: Bożena Lenart

Publikacja omawia sposób wydawania i sporządzania świadectwa pracy po zmianach przepisów od 1 stycznia 2017 r. Można się z niej dowiedzieć jak wypełnić poszczególne rubryki świadectwa pracy. co zostało zobrazowane przykładowymi zapisami. jakie powinien zawierać ten dokument. Publikacja również wyjaśnia jak wypełnić nowe rubryki w świadectwie pracy dotyczące urlopów rodzicielskich i urlopów ojcowskich. Wątpliwości zostały wyjaśnione na licznych. praktycznych przykładach.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu.

Autor: Patrick Lencioni

W swojej klasycznej książce zatytułowanej Pięć dysfunkcji pracy zespołowej Patrick Lencioni przedstawił przełomowe rozwiązanie problemu zachowań szkodliwych dla funkcjonowania grupy. Teraz postanowił zaś zająć się jednostką i omówić trzy najważniejsze cechy idealnego gracza zespołowego.

Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu to opowieść. której bohaterem jest Jeff Shanley. lider podejmujący rozpaczliwą próbę odbudowy firmy swojego wuja na gruncie wartości związanych z pracą zespołową. Musi w tym celu zdefiniować najważniejsze cechy prawdziwego gracza zespołowego. a następnie na ich podstawie stworzyć odpowiednią kulturę rekrutacji i rozwoju firmy.

Opierając się na tej opowieści. Lencioni kreśli przekonujący model. który staje się jednocze

29.9: https://woblink.com/ebook/time-for-change-niemozliwe-nie-istnieje-artur-wikiera-30352u

Cena:


TERMINY W SPRAWACH PRACOWNICZYCH po zmianach przepisów od 1 stycznia 2017 r.

Autor: dr Aneta Olędzka

Publikacja omawia. jak liczyć terminy kadrowe od 1 stycznia 2017 r. po zmianach wprowadzonych w przepisach Kodeksu pracy i Kodeksu cywilnego. W wyniku tych zmian obowiązują nowe terminy dotyczące wydawania świadectw pracy oraz odwołania do sądu pracy od rozwiązania umowy o pracę. Ponadto. zgodnie ze zmienionymi przepisami. jeżeli koniec terminu przypada na sobotę. to ulega on przesunięciu na najbliższy dzień powszedni. W publikacji zostały umówione i przedstawione na praktycznych przykładach terminy dotyczące m.in.:

– liczenia wypowiedzenia umów o pracę.

– czasu trwania umów terminowych.

– wydawania świadectw pracy.

– odwołania do sądu pracy od zwolnienia z pracy.

– zarejestrowania i wyrejestrowania w ZUS.

9.9: https://woblink.com/ebook/piekna-pani-z-fatimy-ks-leszek-smolinski-30028u

Cena:


ISBN

9788320053661: Wydawnictwo

Format

129: https://woblink.com/ebook/250-badan-laboratoryjnych-kiedy-zlecac-jak-interpretowac-rene-caquet-30220u

Cena:teoria bronsteda zadania, małgorzata mroczkowska, mowa zależna angielski ćwiczenia pdf, agnieszka kluba, zespół psychoorganiczny, podróż inicjacyjna, transport pdf, tomasz piątek macierewicz jak to się stało, streetworking pdf, złowroga dolina, kate hewitt, polscy kompozytorzy xx wieku, exel 2016, humor z zeszytów szkolnych, język niemowląt tracy hogg pdf, obsesja piękna pdf, blanka lipińska audiobook, bułgakow, rafał smoczyński…