Suma drobnych radości

Autor: Agnieszka Burska-Wojtkuńska

Jak wieść zwyczajne życie i odnaleźć w nim szczęście? Jak wykorzystywać to. co najlepsze w idei hygge. dzień po dniu? Wciąż chcemy więcej mieć. wygodniej i ładniej żyć. cały czas próbujemy zostać lepszymi wersjami siebie. poprawiając wszystko – od odcienia własnych zębów po ergonomię szafy.

Szukamy mocnych doznań. nie zauważając urody małych rzeczy wokół. Ten klimat sprawia. że wielu z nas jest dziś wręcz sparaliżowanych lękiem przed byciem zwyczajnym człowiekiem. Agnieszka Burska-Wojtkuńska – blogerka (Mrs. Polka Dot). socjolog i mama. przekonuje. że skandynawskie zjawiska hygge i lagom to więcej niż sezonowe mody. więcej niż świeczki i puchate koce.

To idee. które pozwalają zwolnić. zadbać o relacje i dostrzec szczęście w cod

9.9: https://woblink.com/ebook/co-sie-zmieni-w-zatrudnianiu-cudzoziemcow-spoza-ue-od-1-stycznia-2018-r-przemyslaw-ciszek-31767u

Cena:


Mroczne zakamarki

Autor: Kara Thomas

W Fayette. prowincjonalnym miasteczku w Pensylwanii. na każdym kroku czają się ponure tajemnice. Tessa. która wyjechała stąd w dzieciństwie. cały czas starała się nie myśleć o tym. co wydarzyło się tamtej letniej nocy. Tak mroczne przeżycia mogą zostawić w pamięci niezatarty ślad. jeśli tylko im się na to pozwoli.

Callie. jej przyjaciółka. została w Fayette. Przeprowadziła się do innego domu. więc nie musi codziennie patrzeć na te same ściany. ale Callie zawsze była tą silniejszą. Dlatego potrafi stawiać czoła demonom i ma nadzieję. że pewnego dnia znikną na dobre. jeśli będzie ostro imprezowała.

Jako dziewczynka Tessa nigdy nie rozmawiała ze swoją przyjaciółką o tym. co wtedy widziały. Nie przed procesem. w którym obie zeznawały. Ani tym bardziej potem. Po procesie C

30.53: https://woblink.com/ebook/diavolina-gyorgy-spiro-31937u

Cena:


ISBN

9788394746957: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/trzej-ludzie-w-jednej-lodzi-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-jerome-k-jerome-31898u

Cena:


Hermes Trismegistos

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Świat starożytny. w okresie narodzin Zbawiciela ugrzązł ostatecznie w samolubstwie. niedowiarstwie i rozpuście; obłudne reformy pierwszego cesarza rzymskiego żadnego pokarmu nie dawały sercu; filozofia ostrzyła swój dowcip w sporach bezpłodnych; z wyzłoconych świątyń spoglądały na modlących się wspaniałe. lecz zimne i obojętne bałwany. Wtenczas ozwał się głos z Nieba. zwiastujący pokój ludziom dobrej woli – i ludzie usłuchali tego głosu i zostali zbawieni… To wyobrażenie o zwycięstwie chrześcijaństwa nad otaczającym je światem starożytnym odznacza się prostotą i dostępnością; przyjaciel idei chrześcijańskiej skłonny będzie

39.9: https://woblink.com/ebook/inny-punkt-widzenia-2-grzegorz-miecugow-32121u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31826/epub

1:

:

Cena:


Nowe Prawo wodne z uzasadnieniem rządowym

Autor: Praca Zbiorowa

Prezentujemy Państwu pierwszą na rynku publikację zawierającą ostateczny tekst właśnie uchwalonej nowej ustawy – Prawo wodne wraz z uzasadnieniem rządowym. Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich. którzy muszą jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności.

Aby sprostać oczekiwaniom profesjonalistów:

  • wzbogaciliśmy tekst ustawy o zamieszczone w klamerkach tytuliki towarzyszące poszczególnym artykułom;
  • zamieściliśmy w książce zweryfikowany tekst uzasadnienia do ustawy. w którym objaśniono cele nowych przepisów. jak również istotę zmian. jakie wprowadza nowe Prawo wodne;
  • przygotowaliśmy indeks rzeczowy. pozwalający odnaleźć w obszernym akcie prawnym konkretną regulację;
  • sporządziliśmy

    14.9: https://woblink.com/ebook/nowa-ustawa-o-bieglych-rewidentach-firmach-audytorskich-oraz-nadzorze-publicznym-maciej-chorostkowski-31777u

    Cena:    zwloki hitlera, cudowny czwartek, mikroekonomia varian pdf, kulisy wiedzy tajemnej, wojciech widłak pan kuleczka, spiechowicz protetyka pdf, pamiętaj o mnie, marian grzymisławski, podstawy biologii komórki, wiedźmińskie opowieści poradnik, jak to dobrze być chłopakiem, młokos, związki kompleksowe zadania, platon państwo pdf, burak liściowy krzyżówka, ebook aplikacja, tomasz rawski, psychologia czlowieka, metodyka pracy sędziego w sprawach cywilnych pdf, eurokod 6, gospoda pod bocianem, podatkowa oficyna blog, mickiewicz i słowacki, wbrew pożegnaniom pdf…