ISBN

9788395022425: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/niewidoczne-cienie-bressa-zbigniew-126572u

Cena:


Wektory. czyli jeszcze więcej Corela

Autor: Alicja Żarowska-Mazur

Z grafiką wektorową nie wiążą się wyłącznie proste rysunki złożone z figur geometrycznych. ale też całkiem zaawansowane projekty. nierzadko trójwymiarowe.

Wektory. czyli jeszcze więcej Corela. Grafika komputerowa dla dzieci to propozycja dla osób. które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu obsługi Corela.

Dzięki tej książce zobaczysz. na czym polega działanie menedżera obiektów. zmiana ich kolejności. a także blokowanie i ukrywanie. Dowiesz się. jak dzielić obiekty na mniejsze części lub usuwać ich fragmenty. Pokażemy Ci również. na czym polega kadrowanie i jakie są jego rodzaje.

Znajomość narzędzi to ważna rzecz. ale jeszcze istotniejsza jest umiejętność zastosowania

49: https://woblink.com/ebook/cztery-przyszlosci-peter-fraser-126879u

Cena:


Sztuka grzeszenia

Autor: Sabrina Jeffries

Pierwsza książka w nowym cyklu Sabriny Jeffries. Amerykański artysta Jeremy Keane odmawia powrotu do domu i przejęcia rodzinnego interesu. Woli pozostać w Europie i przebywać w otoczeniu pięknych kobiet. poszukując modelki do prowokującego dzieła. jakie sobie wymyślił. Kiedy na jednym z londyńskich wesel spotyka lady Yvette Barlow. nie ma wątpliwości. że to właśnie jej zmysłową urodę chciałby uwiecznić na płótnie. Yvette nie obawia się skandalu – przystaje na jego propozycję. w zamian prosi. by zabrał ją na wyprawę do londyńskich domów publicznych. gdzie ma nadzieję natrafić na ślad zaginionej kobiety i rozwikłać rodzinną tajemnicę. Ta eskapada dla obojga stanie się prawdziwą lekcją sztuki grzeszenia – czy jednak rozbudzi miedzy nimi prawdziwe uczucie

29.9: https://woblink.com/ebook/nie-ukryjesz-sie-susan-lewis-126772u

Cena:


ISBN

9788366074729: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nie-ukryjesz-sie-susan-lewis-126772u

Cena:


Ale nam się wydarzyło

Autor: Maciej Zięba

Ale nam się wydarzyło – bez docenienia. jak bardzo zostaliśmy obdarowani przez Pana historii. żyjąc w okresie pontyfikatu Jana Pawła II. fenomenu „Solidarności” oraz niepodległej III Rzeczpospolitej. nie zdobędziemy się na realistyczną analizę naszego czasu i na odwagę budowania przyszłości. I chociaż pojawią się na tych kartach nuty pesymizmu. to wiem. że bez elementu dziękczynienia. tak ważnego w chrześcijańskiej duchowości i tak łatwo zagłuszanego przez codzienne troski. łatwo damy się przygnieść ciężarom doczesności. zamykając się zarazem na działanie Ducha Świętego. Bez tworzenia „kultury pojednania” będziemy skazani na nieskończone swary i nieustanne „mącenie w narodowej kadzi”.

Skoro już przywołałem Wyspiańskiego. przypomniał mi się też fragment jednego z listów. które otrzymałem od Jana Pawła II: „Czy Polacy wyciągną nieodzowne wnioski w stosunku do przyszłości? Czy potrafią się zmobilizować pod kątem Tertio Millennio? Modlił się kiedyś Wyspiański słowami Konrada w Wyzwoleniu: „Jest tyle sił w narodzie. jest tyle mnogo ludzi. Niechże w nie Duch Twój wstąpi. i śpiące niech pobudzi…”. Chyba jest to modlitwa także na dzisiaj”.

Tak. to jest także papieska modlitwa na nasze dzisiaj… / ze wstępu Autora.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 37.99


Metody CAD i AI w inżynierii elektrycznej

Autor: Adrian Nocoń

Rozwiązania oparte na metodach sztucznej inteligencji (AI). w szczególności w odniesieniu do napędów elektrycznych i maszyn elektrycznych pracujących w systemie elektroenergetycznym. znalazły obecnie stałe miejsce w praktyce inżynierskiej. Zaistniała wobec tego potrzeba kształcenia kadry inżynierskiej w tym zakresie.

Publikacja ta. będąca częścią serii „MASZYNY ELEKTRYCZNE” zawiera ćwiczenia i przykłady pogrupowane według zagadnień takich przykładowo. jak:

-ALGORYTMY GENETYCZNE: estymacja parametrów modelu matematycznego obcowzbudnego silnika prądu stałego.

-SZTUCZNE SIECI NEURONOWE: neuronowy estymator prędkości obrotowej silnika prądu stałego albo: 

-LOGIKA ROZMYTA I RO

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9mika psychologia społeczna pdf, star wars cz 3, w transie, wrzesień żagwiący, anatomia kliniczna, farmakologia kostowski pdf, paweł piasecki, english in medical practice, norman finkelstein książki, cesarz wszech chorób, prognozowanie ekonomiczne teoria przykłady zadania pdf, etymologia słów online, rozmówki greckie pdf, oto jest kasia do wydruku, karolcia zadania do lektury…