Wszechświat w skorupce orzecha

Autor: Stephen Hawking

STEPHEN HAWKING jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów; słynie nie tylko ze śmiałości swych koncepcji. ale również z jasności. z jaką potrafi je przedstawić. Dzięki Krótkiej historii czasu — jego fenomenalnemu bestsellerowi (sprzedano wiele milionów egzemplarzy) — czytelnicy na całym świecie zapoznali się z fascynującymi koncepcjami fizyki teoretycznej.

Teraz. w nowej. bogato ilustrowanej książce. Hawking opowiada o najważniejszych odkryciach

teoretycznych dokonanych od czasu opublikowania Krótkiej historii czasu. Zapoznaje czytelników

z aktualnymi badaniami w dziedzinie fizyki teoretycznej. w której prawda jest często dziwniejsza niż

fikcja. oraz wyjaśnia w prosty sposób zasady rządzące w

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2


1

:

:

Cena:dzieci z bullerbyn pdf za darmo, bez sensu, anaruk chłopiec z grenlandii, piotr kąkol, akademia umiejętności, felek alkoholik, słownik grecko polski pdf, gazetawyborczapl, krystyna romanowska, łobocki, bajka krolowa sniegu, psychologia czlowieka, ocena efektywności inwestycji przykład, mateusz błaszczyk, eugeniusz zieliński, stawy anatomia, green witch, naturalna pewność siebie pdf, zachowania nieetyczne, powieść teodora tomasza jeża, wiktor samobójstwo…