ISBN

9788375617818: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/rozwoj-teorii-organizacji-andrzej-k-kozminski-dominika-latusek-jurczak-30509u

Cena: Dominika Latusek-Jurczak


ISBN

9788381161497: Wydawnictwo

Format

72: https://woblink.com/ebook/wszechswiat-w-skorupce-orzecha-stephen-hawking-piotr-amsterdamski-30905u

Cena:


Porwanie na Krecie

Autor: Rick Stroud

Kreta od pierwszych dni hitlerowskiej okupacji spływała krwią mieszkańców. Na tak strategicznej wyspie Führer nie mógł pozwolić sobie na nieporządek. O nazistowski Ordnung dbał „Rzeźnik z Krety”. gen. Friedrich-Wilhelm Müller. Nic więc dziwnego. że to właśnie on. a w wyniku zmiany planów – jego następca. gen. Heinrich Kreipe. stał się celem akcji porwania. zorganizowanej przez agentów SOE i grecki ruch oporu. O pełnej napięcia nocy 26 kwietnia 1944. a także przygotowaniach do niej i jej następstwach. opowiada Rick Stroud w książce „Porwanie na Krecie”. wydanej przez Grupę MEDIUM w ramach serii „Szerokie Horyzonty”.

Rick Stroud. posiadający doświadczenie nie tylko pisarza. ale i reżysera telewizyjnego. w pracy nad k

23.2: https://woblink.com/ebook/praktyki-hrm-najlepsze-studia-przypadku-z-polskiego-rynku-praca-zbiorowa-30699u

Cena:


Poza Ziemię…

Autor: Krzysztof Ziołkowski

„Pamiętam swoją radość oraz powszechną euforię z jaką odbierano okołoziemski lot pierwszego sputnika. jak się wtedy o tym mówiło. Wydawało mi się. że rozumiem znaczenie tego wydarzenia i potrafię docenić jego dalekosiężne konsekwencje dla rozwoju nauki. a w szczególności astronomii. Ale nawet w najśmielszych marzeniach nie zdołałem wtedy przewidzieć tak wielkiego i szybkiego rozwoju technologii i technik kosmicznych. jaki dziś obserwujemy (…)” – Krzysztof Ziołkowski

To pierwsze na polskim rynku wydawniczym tak kompleksowe ujęcie problematyki badań Układu Słonecznego metodami technik kosmicznych. Autor prezentuje wszystkie dotychczasowe misje służące badaniu planet. komet oraz planetoid. Dużą zaletą książki jest wskazanie roli polsk

24.9: https://woblink.com/ebook/the-time-machine-wehikul-czasu-w-wersji-do-nauki-angielskiego-grzegorz-komerski-dariusz-jemielniak-marta-fihel-herbert-george-wells-30512u

Cena: Dariusz Jemielniakmetoda case study w pielęgniarstwie pdf, olga tokarczuk ostatnie historie, szalony przewodnik, wiersz sum, szkoła platońska, murdelio, bochenek tom 1, olga tokarczuk pdf, na marne, romans mafijny, mechanika ogólna leyko, karol marks i fryderyk engels, tomasz piątek nowa książka, baranczak wiersze, na zdrowie porady dr górnickiej pdf, 50 twarzy greya książka pdf, syn mafii samanta louis pdf…