Enamorada. truskawki i szampan

Autor: Elżbieta Walczak

Główna bohaterka. Malwina pozbywa się swoich marzeń po śmierci Stasia. jej męża. który ginie w wypadku w Meksyku. Malwina zamyka ten rozdział w życiu. opuszczając Polskę i udając się do Madrytu. W telewizji widzi program. który prowadzi jej znajoma Ewa w którym młody Polak – Olek Mado pracujący na plantacji w Andaluzji. zostaje oskarżony o zniknięcie niewidomej córki właściciela tej plantacji. Olek czyta na wizji list. który spadł mu pod nogi znikąd. a który jest częścią snu Malwiny. Główne oskarżenia padają z ust matki dziewczyny. zaborczej Andaluzyjki. Malwina jedzie do studia. żeby poznać Olka. Dowiaduje się o nim wielu rzeczy. poznaje jego historię. Ewa wyznaje Malwinie. że kobieta. która wpadła w Meksyku na samochód. w którym zginął jej mąż. była siostrą

https://woblink.com/product-publication/download/139033/epub: 1

Cena:


Zraniony pianista

Autor: Maria Ernestam

Wciągająca opowieść o tym. że życie nie jest tylko splotem przypadkowych zdarzeń

Veronika i Marieke są przyjaciółkami od najmłodszych lat. ale spokojna Marieke zawsze pozostaje w cieniu charyzmatycznej Veroniki. Kiedy umiera Klara. ukochana ciotka Veroniki. kobiety wpadają w wir wydarzeń. które podważą ich przyjaźń i odmienią całe życie.

Przyjaciółki porządkują rzeczy Klary. w których znajdują tajemnicze zdjęcia z odległych miejsc. Wkrótce opuszczają zimny Sztokholm i ruszają śladem Klary. odwiedzając Malezję i San Francisco – miejsca. które miały szczególne znaczenie dla ciotki Veroniki.

Podczas podróży spotykają Jamesa. enigmatycznego i znanego pianistę. który budzi w nich prawdziwą fascynację. Przyjaciółki wikłają się w skomplikowaną relację. a rywalizac

:

Cena:


ISBN

9788379081257: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/slowacki-wielki-nieobecny-nawrocka-ewa-139970u

Cena:


Pogrzebowa sygnaturka. Spaghetti Western

Autor: Marek Pietrachowicz

Pogrzebowa Sygnaturka” to historia osadzona w klimacie westernu. Oprócz krajobrazów Stanów Zjednoczonych XIX wieku ukazuje ówczesną sytuację polityczną. a także codzienne dylematy i tragedie mieszkańców. Opowieść intrygująca i tajemnicza. jak sama główna bohaterka.

 

„Pogrzebowa Sygnaturka” to książka. której akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. w okolicach wojny secesyjnej. Rude Skały to osada górnicza. na której polski ksiądz. Kazimierz Niemojewski. prowadzi plebanię. gdzie daje schronienie indiańskim imigrantom. którzy ukrywają się przed towarzystwem kolejowym poszukującym ludzi do ciężkiej. niewolniczej pracy. Pomysł ten nie podoba się szeryfowi i jego kompanii. którzy pewnego dnia przybywają i dokonują brutalnych

19.9: https://woblink.com/ebook/serce-z-guzikow-andrzej-marek-debkowski-139418u

Cena:monika skabara, kodeks ruchu drogowego 2020 pdf, darmowe książki na kindle, pułapki przyjemności, doktor dolittle i jego zwierzęta, kroniki bane’a pdf, darmowe-ebooki, polskie towarzystwo żywienia klinicznego dzieci, rosemary rogers, prof. andrzej friszke, skarb troi audiobook, opracowanie lektury ten obcy, perswazja jane austen, dubaj prawdziwe oblicze, arystoteles kategorie, gamos, formy i normy czyli poprawna polszczyzna w praktyce pdf, gazety do pobrania za darmo, chłopiec który widział…