Intryga i miłość

Autor: Annie Burrows

Gregory Willingale. książę Halstead. jako dziedzic tytułu i rodzinnej fortuny całe życie postępował przyzwoicie i honorowo. Kiedy więc pewnego ranka obudził się obok nagiej nieznajomej. nie pamiętając przebiegu poprzedniego wieczoru. nie miał wątpliwości. że padł ofiarą intrygi.Szybko okazuje się. że młoda kobieta również niczego nie pamięta. a krewni. z którymi podróżowała. zostawili ją samą i wyjechali. Sir Gregory postanawia pomóc. Wspólnie z młodą nieznajomą wyruszają w podróż pełną przygód. która zakończy się w bardzo zaskakujący sposób…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

Każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych musi przeprowadzić okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych.

Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny z przepisami ustawy o rachunkowości jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawa

24: https://woblink.com/ebook/gastronautka-roza-wigeland-32444u

Cena:


Ty przeciwko mnie

Autor: Jenny Downham

Jeżeli ktoś skrzywdzi twoją siostrę – czy będziesz szukać rewanżu?

Jeżeli twój brat zostanie oskarżony o straszne przestępstwo – czy będziesz go bronić?

Mikey czuje bezsilny gniew. gdy jego siostra wyznaje. że została zgwałcona.

Ellie jest zdruzgotana. kiedy jej brat zostaje posądzony o napaść.

Teraz się spotykają.

Odważna powieść autorki „Zanim umrę”. To książka o lojalności i o wyborach. jakie się z nią wiążą. Ale przede wszystkim to książka o miłości.       

Jenny Downham urodziła się i wychowała w Hertfordshire jako najmłodsza z czwórki rodzeństwa. Po studiach aktorskich zaczęła pracę w niezależnym teatrze. Siedem lat występowała w najróżniejszych miejscach w Anglii – domach opieki. świetlicach. więzieniach. Pisaniem na poważnie zajęła się w 2002 roku. W 2007 roku ukazała się jej bestsellerowa i wielokrotnie nagradzana powieść „Zanim umrę”. Jenny mieszka we wschodnim Londynie. Ma dwóch synów.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 32.9grzechy imperium brian mcclellan chomikuj, smakoterapia 3, hydrologia, japoński film, cukrzyca książka, podstawy automatyki, katarzyna leżeńska, jaś i małgosia audiobook, jeden dzień w starożytnym rzymie, depozytorium, bojarski piotr, testament mróz pdf, pod redakcją, stanisław owsiak finanse pdf, samoliński, 41 dni nadziei online pl, mia sheridan książki, marian mikołajczyk, zbiór zadań z olimpiad chemicznych, 59 sekund. pomyśl chwilę zmień wiele, co już potrafię klasa 3 pdf, karlsson z dachu audiobook…