Miasteczko kłamców

Autor: Miranda Megan

Byliśmy miasteczkiem pełnym strachu. 

Ale byliśmy również miasteczkiem pełnym kłamców.

Przed dziesięcioma laty. kiedy zaginęła jej najlepsza przyjaciółka. Nicolette wyjechała z Cooley Ridge. W rodzinnym miasteczku pozostawiła bliskich. ukochanego z liceum i mroczną tajemnicę. Kiedy wydaje jej się. że cały tamten świat ma już za sobą dostaje list: „Muszę z tobą porozmawiać. Ta dziewczyna. Widziałem tę dziewczynę”. Tyle wystarczy. by wróciła do domu.

Wkrótce po jej przyjeździe do miasteczka znika bez śladu kolejna dziewczyna. Ostatni raz widziano ją. kiedy wchodziła do lasu. tego samego. który Nicolette zna od dziecka. Tajemnica z przeszłości wraca ze zdwojoną siłą. nakręcając spiralę strachu i oskarżeń. Atmosfera w Cooley Ridge się zagęszcza. podejrzan

102.4: https://woblink.com/ebook/pip-i-zus-kontrole-u-pracodawcy-wzory-pism-z-komentarzem-praca-zbiorowa-30974u

Cena:


Historia Polski 1914-2015

Autor: Wojciech Roszkowski

Doskonały podręcznik akademicki. a równocześnie jedna z bardziej interesujących książek o dziejach najnowszych. Znana i ceniona od lat synteza historii Polski w XX wieku w nowej i najbardziej aktualnej odsłonie – do 2015 roku.

Nowa wersja – wydanie XII rozszerzone – została uzupełniona o wydarzenia z ostatnich lat: 2005–2015. Narracja została więc doprowadzona prawie do czasów obecnych.

Literatura obowiązkowa dla studentów historii. prawa. nauk politycznych. stosunków międzynarodowych i innych kierunków humanistycznych. a także przydatna i ciekawa lektura dla maturzystów oraz wszystkich osób zainteresowanych dziejami Polski w XX i XXI wieku. które chcą zrozumieć mechanizmy współczesnego świata.

Informacja o autorze/

21: https://woblink.com/ebook/zlota-zyla-halszka-olsinska-31428u

Cena:


Magiczny świat tuż za płotem 4

Autor: Dorota Mularczyk

Przygotowania do tej bardzo tajemniczo i niebezpiecznie zapowiadającej się wyprawy zostały ‚zapięte na ostatni guzik’. Jednak. nim zdążyła się rozpocząć zaczynają mieć miejsce dziwne wydarzenia. które nieco krzyżują z góry założony plan. Atak Hybrylców. przejście przez Niebo i Piekło. czy nocne wypadki w leśnych gęstwinach nie należą do najprzyjemniejszych. ale to. z czym będą mieli do czynienia w dalszej kolejności. przeszło ich najokropniejsze wyobrażenia.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


ISBN

9788374531573: Wydawnictwo

Format

41: https://woblink.com/ebook/tym-czasom-for-the-time-being-w-h-auden-31122u

Cena:znaki wolności, wiesław pawlak, assassin’s creed oliver bowden, etyka zawodu psychologa pdf, o. augustyn pelanowski, sila sprawcza jezyka, kolejne 365 dni audiobook, lhotse kukuczka, murzyn-kupisz, sennik anioły, streszczenie szczegółowe folwark zwierzęcy, arka czasu pdf, roman szymański dziewczyna, być mężem i ojcem…