Latający cyrk fizyki

Autor: Jearl Walker

Podczas swej działalności wykładowcy. demonstratora i popularyzatora fizyki (także w licznych wykładach i pokazach fizycznych na różnych uczelniach amerykańskich oraz w wielu występach radiowych i telewizyjnych) Jearl Walker stał się prawdziwym kolekcjonerem przykładów. doświadczeń. ciekawostek. historyjek i faktów. świadczących o tym. że „fizyka jest wszędzie”. że niemal wszystko. co dzieje się wokół nas. można wyjaśnić na podstawie wiedzy z zakresu fizyki.

Te właśnie przykłady. doświadczenia. ciekawostki. historyjki i fakty oraz ich wyjaśnienia na podstawie pojęć i praw fizyki są zawarte w recenzowanej książce The Flying Circus of Physics. Jak pisze autor. książka powstała w związku z zainteresowaniem zawartością

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 34


9788360891995

Wydawnictwo: Wydawnictwo VECTRA

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/uwolnij-mnie-daria-skiba-127717u: https://woblink.com/product-publication/download/127717/epub

Cena:


Edukacja i zdrowie w dobie globalizacji

Autor: Katarzyna Wójcik

Skutki globalizacji noszą znamiona przełomu cywilizacyjnego. przenikając do wszystkich sfer aktywności współczesnego człowieka. Uwzględnianie kontekstu tego faktu w analizach procesów edukacji stało się więc nie tylko potrzebne. ale jest wręcz

konieczne. Podjęty zamiar wydawniczy. ze względu na jego rozległość. sprawia. iż poszczególne tomy dotyczą związków edukacji z wybranymi szczególnie ważnymi dziedzinami życia społecznego – gospodarką. zdrowiem czy bezpieczeństwem. Oczekuje się przy tym. iż prowadzony w taki sposób dyskurs wskaże na problemy nowe. znaczące dla edukacji i nauk pedagogicznych. a także na ofertę tych nauk. dotyczącą wspólnego rozwiązywania wyłaniających się w tych dziedzinach nowych problemów edukacyjnych.<

79: https://woblink.com/ebook/amunicja-i-jej-elaboracja-praktyczny-poradnik-jerzy-a-ejsmont-128155u

Cena:


:

:

Cena:j.angielski ćwiczenia, starożytni słowianie, polscy poszukiwacze złota, ossendowski przez kraj ludzi zwierząt i bogów, książki po rosyjsku pdf, uni slaski, henryk sienkiewicz szkic, kristen ashley, treny kochanowskiego opracowanie, doktor proktor i proszek pierdzioszek, anatomia człowieka repetytorium, opowieści z piasku i morza, włam się do mózgu pdf chomikuj, chemia test gimnazjalny, kolorowanki horror, kardioseksuologia, filip springer 13 pięter…