29.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-tworzenia-rzeczywistosci-dawid-piatkowski-141205u

Negocjacje i komunikacja.

Autor: Grażyna Rosa

W dynamicznie zmieniającym się współczesnym świecie niezmienna pozostaje wartość dobrych relacji oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania porozumienia między różnymi stronami. Opanowanie sztuki negocjacji i komunikacji międzyludzkiej staje się podstawowym atrybutem nie tylko profesjonalnych negocjatorów. ale również wszystkich osób. które zawodowo wchodzą w interakcje międzyludzkie. W książce omówiono istotę i przygotowanie do negocjacji. fazy procesu negocjacji. techniki negocjacyjne. komunikację werbalną i niewerbalną. aspekty kulturowe i savoir-vivre w komunikacji. Książka adresowana jest do osób praktycznie i teoretycznie zajmujących się problemami negocjacji i komunikacji.

Wydawnictwo: edu-Libri

Odważ się żyć

Autor: Dawid Piątkowski

Pragniemy osiągać niesamowite rzeczy. wieść życie marzeń i być szczęśliwi. Dla większości ludzi to coś nierealnego. Ograniczeni przez brak wiedzy i strach. są więzieni w murach niepewności. które sami zbudowali. Pogrążeni we śnie. jednak wciąż żywi. Nieświadomi faktu. że skrywają w sercach najpotężniejszą moc w całym wszechświecie – siłę woli.

Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

Nasza wewnętrzna siła nie pochodzi z wygrywania. To nasze zmagania i przeciwności losu budują charakter. Kiedy przechodzimy przez trudności życiowe i świadomie decydujemy. że się nie poddamy. pokazujemy. kim tak naprawdę jesteśmy. Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń. To jest nasz cel.

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejs

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Celownik

Autor: Blaže Minevski

Narrator. jednocześnie główna postać utworu. snajper. reprezentant świata chrześcijańskiego. kieruje strzelbę w stronę swego celu – muzułmanki. która ze swojego punktu obserwacyjnego celuje z broni w jego stronę. Każde z nich może strzelić w ciągu sekundy. żadne nie wykonuje decydującego ruchu.

Doruntina – jak nazywa swoją przeciwniczkę narrator. nawiązując do bałkańskiej legendy o miłości. która przezwycięża śmierć – staje się niemą słuchaczką opowieści o dzieciństwie i dojrzewaniu bohatera. jego studiach literackich. wątek ostatnich wojen domowych toczonych na Bałkanach przeplata się z osobistymi doświadczeniami i przeżyciami autora. Liczne nawiązania do bohaterów dzieł literatury światowej sprawiają. że przeszłość miesza się z teraźniejszością. fikcja z rzeczywistością.

Kon

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Odważ się żyć

Autor: Dawid Piątkowski

Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejs

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Życie pozapsychotropowe

Autor: Karol Neubauer

Myśli samobójcze. wyalienowanie i depresja. Choroba afektywna dwubiegunowa.Kilka nieudanych terapii.

Tak wygląda świat 30-letniego Karola. Za namową lekarza prowadzi dziennik. opisując przeżycia z dzieciństwa. Mówi o swoich marzeniach i lękach. Każdy dzień dla chłopaka to odkrywanie swojej koszmarnej i przerażającej świadomości. Próbuje znaleźć odpowiedź na dręczące go pytania. dlaczego zachorował? Czy powodem był ojciec-rozwodnik. który nienawidził matki Karola. czy może babcia chora na Alzheimera. z którą chłopak mieszkał przez kilkanaście lat?

Za namową swojej partnerki przestaje brać leki. Dziewczyna bowiem utwierdza go w przekonaniu. że to one wywołały chorobę. a bez nich będzie czuł się lepiej. Chłopak ląduje w szpitalu psychiatrycznym. gdzie bez

10.5: https://woblink.com/ebook/przemyslny-porportuk-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-jack-london-140806u

Odium

Autor: Katarzyna Grzegrzółka

Mroczny kryminał odsłaniający najciemniejszą stronę ludzkiej duszy.

Dwójka nastolatków przypadkowo natrafia w miejskim lasku na zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Charakter i liczba obrażeń świadczą o niepohamowanej. wręcz szaleńczej nienawiści zabójcy do swojej ofiary. Obok ciała leży pomięta kartka z rozmazanym napisem.

Śledztwo przejmuje komisarz Jan Bury. borykający się z własnymi problemami osobistymi. Niestety wszystko wskazuje na to. że ta zbrodnia to dopiero początek koszmaru. a każdy dzień zwłoki w odnalezieniu sprawcy może poskutkować kolejną bestialsko zamordowaną ofiarą.

Czy Buremu i jego zespołowi uda się zatrzymać spiralę nienawiści i dopaść okrutnego mordercę?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

neuropsychologia kliniczna dziecka, co było, legendy warszawskie artur oppman, jacek haman, oczy smoka, katechizm piusa x, chaos zmysłów pdf, słownik grecko polski pdf, to wspaniałe życie lektor online, św. gemma, marcel moss nie wiesz wszystkiego, bartosiak chomikuj, podstawy ekonomii milewski…