:

:

Cena:


ISBN

9788374534208: Wydawnictwo

Format

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:


Tysiąc spokojnych miast

Autor: Jerzy Pilch

Entuzjastycznie przyjęta powieść Jerzego Pilcha – pełna literackich odniesień. ironii. melancholii. a przede wszystkim groteski. w której dzieciństwo zderza się z siermiężną rzeczywistością. a liryczne opowieści z wątkiem sensacyjnym.

Jest upalne lato 1963 roku. tajemnicze letniczki morfinistki taszczą w głąb lasów babilońską kołdrę. Jerzyk podąża śladem swojej pierwszej miłości. wiecznie pijany pan Trąba snuje domysły o jasności jako atrybucie Szatana. Arcymajster Swaczyna okazuje się „najbogatszym człowiekiem świata”. W tym czasie naczelnik poczty oraz pan Trąba w towarzystwie Jerzyka planują zamach na I sekretarza Władysława Gomułkę za pomocą chińskiej kuszy. w końcu zamachowcy docierają do stolicy i stają przed oknem I sekretarza…

„Jeśli śmiech jest najlepszym lekarstwem. to szczęśliwi czytelnicy tej wspaniałej książki z pewnością cieszyć się będą doskonałym zdrowiem aż do końca swych dni” – komplementował powieść amerykański recenzent magazynu „Kirkus Reviews”.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27


Słońce też jest gwiazdą

Autor: Nicola Yoon

Los oferuje Ci milion szans… Ty decydujesz. którą wykorzystasz!

Natasha pochodzi z Jamajki. ale od ósmego roku życia mieszka w Nowym Jorku. Tu ma swoje życie. chłopaka. przyjaciół… Ale rodzina dziewczyny przebywa w USA nielegalnie i wkrótce zostanie deportowana. Natasha jest zrozpaczona i wściekła na ojca. bo to przez niego muszą wrócić na Karaiby. Jakby nieszczęść było mało. właśnie zdradził ją chłopak! Przyszłość jawi się w czarnych barwach… I wtedy zrządzenie losu. a może przeznaczenie. stawia na jej drodze Daniela. Czy można zakochać się w ciągu kilku godzin? Natasha uważa. że to niemożliwe. Zresztą. po co jej miłość. skoro niebawem znajdzie się w obcym kraju. wśród obcych ludzi…

Druga powieść autorki bestsellera „New York Timesa” PONAD WSZYSTKO

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 29


Działalność innowacyjna i badawczo-rozwojowa – ulgi i rozliczenia rachunkowe

Autor: Aneta Szwęch

Podatnicy CIT i PIT mogą korzystać z ulgi na działalność badawczo – rozwojową. Ulga ta polega na możliwości odliczenia od podstawy opodatkowania kosztów uzyskania przychodów. które zostały poniesione na działalność badawczo – rozwojową. zwanych dalej kosztami kwalifikowanymi. W opracowaniu przedstawiamy. kiedy i jak podatnik może skorzystać z tej ulgi i jak powinien prowadzić ewidencje konieczne do skorzystania z tego prawa. Dodatkowo przypominamy o preferencjach podatkowych dla działalności badawczo rozwojowej w VAT.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Depresja w praktyce lekarza POZ

Autor: Marek Jarema

Lekarz POZ jest pierwsza osobą. do której zgłasza się pacjent ze swoimi dolegliwościami. Jego zadaniem jest rozpoznać chorobę i zastosować właściwe leczenie. Czasami konieczne jest określenie czy istniejące objawy mają swoje źródło w psychice pacjenta czy odwrotnie – są związane z jego stanem somatycznym.

Zespół autorów pod kierunkiem prof. Marka Jaremy (byłego konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii) podjął się przygotowania cyklu publikacji. które będą wparciem dla lekarza POZ w jego codziennej praktyce w takich sytuacjach.

Zawarta w książce wiedza pomoże podjąć decyzję czy leczyć samemu. czy skierować pacjenta do lekarza psychiatry.

„Depresja w praktyce lekarza POZ” jest pierwszą w cyklu.<

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5postanowienia artykułów henrykowskich, mit o prometeuszu audiobook, jane austen duma i uprzedzenie pdf, łukasz pohl, bez strachu, myśli pascala, powikłania pooperacyjne wczesne i późne, łapicki dzienniki, tropico 2, techniki relaksacyjne pdf, roman pracki, logistyka kolejowa, badanie fizykalne dziecka, opracowania lektur i wierszy adamantan pdf, możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne pdf, eador władcy rozdartego świata, błaszak zoologia pdf, berserk paweł majka, eksiazka, czytnik mobi online, august zalewski, ziele na kraterze audiobook…