ISBN

9788379007844: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/siedemnascie-i-pol-miliona-leszek-mierzejewski-32101u

Cena:


Niki i Tesla. Pojedynek tajnych agentów

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Po schwytaniu gangu porywaczy i pokonaniu armii robotów jedenastoletnie rodzeństwo – Niki i Tesla Holt – marzą o krótkim wypoczynku. Czeka ich jednak trzecia zagadka. Okazuje się bowiem. że w domu ich ukochanego (i nieco szalonego) wujka Newta pojawił się szpieg! Kto wie. może chce wykraść rodzinne tajemnice?! Czy jest nim nowy asystent pracujący w laboratorium? Tępiciel insektów? Sprzątaczka? A może ktoś zupełnie nieoczekiwany? Aby odkryć tożsamość tajnego agenta. Niki i Tesla będą musieli stworzyć niesamowite gadżety. od maszyn kodujących i proszku do badania odcisków palców po kamery szpiegowskie i alarmy przeciwwłamaniowe. Co najważniejsze. instrukcje dotyczące ich budowy dołączono do książki. więc i ty możesz je skonstruować. 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380837126: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/w-szponach-szalenstwa-agnieszka-lingas-loniewska-32544u

Cena:


ISBN

9788380837126: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/w-szponach-szalenstwa-agnieszka-lingas-loniewska-32544u

Cena:


Labirynt śmierci

Autor: Philip K. Dick

Doskonała powieść. w której mroczna atmosfera skrywa morderstwa. pytania o istnienie Boga i naturę rzeczywistości.

Na planetę Delmak-O przybywa czternaścioro obcych sobie ludzi. Żaden z niech nie może ufać drugiemu. a śmierć może uderzyć w każdej chwili. Nie znają czekających ich zadań. a awaria przekaźnika wyklucza możliwość sprowadzenia pomocy. Wkrótce staje się dla nich jasne. że są obiektem jakiegoś doświadczenia. Na rozległej planecie uwagę przyciąga budynek kryjący tajemnice pchające kolonistów ku paranoi. Ginie pierwsze z nich. Bóg albo nie istnieje. albo postanawia unicestwić swoje stworzenia.

Doskonała powieść. w której mroczna atmosfera skrywa morderstwa. pytania o istnienie Boga i naturę rzeczywistości.

Dick prowadzi nas przez rzeczywistość i szaleństwo. życie i śmierć. grzech i zbawienie… jest naszym własnym Borgesem. Ursula K. Le Guin  

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


ISBN

9788380736146: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bari-wymarzony-piesek-tom-33-holly-webb-32188u

Cena:


Labirynt śmierci

Autor: Philip K. Dick

Doskonała powieść. w której mroczna atmosfera skrywa morderstwa. pytania o istnienie Boga i naturę rzeczywistości.

Na planetę Delmak-O przybywa czternaścioro obcych sobie ludzi. Żaden z niech nie może ufać drugiemu. a śmierć może uderzyć w każdej chwili. Nie znają czekających ich zadań. a awaria przekaźnika wyklucza możliwość sprowadzenia pomocy. Wkrótce staje się dla nich jasne. że są obiektem jakiegoś doświadczenia. Na rozległej planecie uwagę przyciąga budynek kryjący tajemnice pchające kolonistów ku paranoi. Ginie pierwsze z nich. Bóg albo nie istnieje. albo postanawia unicestwić swoje stworzenia.

Doskonała powieść. w której mroczna atmosfera skrywa morderstwa. pytania o istnienie Boga i naturę rzeczywistości.

Dick prowadzi nas przez rzeczywistość i szaleństwo. życie i śmierć. grzech i zbawienie… jest naszym własnym Borgesem. Ursula K. Le Guin  

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Nareszcie mam czas

Autor: Tony Crabbe

Nie potrafisz pozbyć się uczucia. że zawodzisz jako partner. rodzic i przyjaciel; że nie nadążasz i nie działasz. tak jak byś chciał; że nie udaje ci się prowadzić takiego życia. na jakie liczyłeś. W dzisiejszym świecie. gdzie wszystkiego jest za wiele. zdarza się to bardzo często.Mamy nadmiar pracy do wykonania. obowiązków domowych. nadmiar kanałów komunikacji. nadmiar konkurencji. nadmiar niepewności i nadmiar informacji. i usiłujemy za tym wszystkim nadążyć. ale oczywiście zostajemy w tyle i w rezultacie dręczy nas poczucie niepowodzenia. z którego trudno się otrząsnąć.W książce „Nareszcie mam czas…” Tony Crabbe. wykorzystując swoje doświadczenie w psychologii i pracy z takimi firmami jak Disney. Microsoft i News International. obala mit. że satysfakcja

22: https://woblink.com/ebook/opetanie-i-egzorcyzmy-w-praktyce–32298u

Cena:


ISBN

9788394437756: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/inny-punkt-widzenia-2-grzegorz-miecugow-32121u

Cena:polityka spójności unii europejskiej, polactwo, andrzej batko sztuka perswazji pdf, gałecki psychiatria, subnautica surowce, liczebniki niemiecki ćwiczenia pdf, książka żmijowisko, mity polskie, w kręgach władzy mróz, dziennik z powstania warszawskiego, bura i szał, marcin marczewski, remigiusz mróz iluzjonista, ojciec klimuszko zioła książka pdf, obywatel wellesa…