Niewinni i cała reszta

Autor: Dana Spiotta

Piękna i dojrzała opowieść o prawdziwych uczuciach. głębokich pragnieniach i wielkiej pasji do kinematografii

Meadow Mori i Carrie Wexler są przyjaciółkami z czasów szkolnych. Obie wychowały się w Los Angeles w latach 80. i zajmują się tworzeniem filmów. Meadow nagrywa ambitne produkcje dokumentalne. Carrie jest zwolenniczką kina komercyjnego.

Pewnego dnia Meadow przypadkiem dowiaduje się o Nicole – tajemniczej kobiecie. która przez telefon uwodzi wpływowych mężczyzn z branży filmowej. Mimo że w kręgach wszyscy ją znają. nikt jej nigdy nie widział. Meadow wyczuwa w tej historii idealny materiał na film.

Gdy odkrywa. że od pewnego czasu słuch po Nicole zaginął. kobieta postanawia ją odnaleźć. Za wszelką cenę chce pokazać jej historię światu. Nie wie jeszcze. że ta o

:

Cena:


Wpływ

Autor: Bruno Kadyna

W tragicznym wypadku giną żona i rodzice Adriana. Młody mężczyzna pozostaje sam z dorastającą córką i aspołecznym dziadkiem. Odurzony narkotykami wielokrotnie upada. przekuwając złość i bezradność wobec losu w brawurę i awanturnictwo. W odurzeniu traci wciąż więcej i otwiera drzwi prawdziwemu złu. które czyha w cichości. by omamić i zdusić jego człowieczeństwo.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 24


Grunt to rodzinka! Siedem zasad szczęścia rodzinnego

Autor: Michel Martin-Prével

Poprzez swoją książkę Michel Martin Prével pomaga nam odkryć na nowo i podtrzymać stare prawdy. Autor jest wdowcem. ojcem trójki dzieci i księdzem. W swojej posłudze towarzyszy wielu parom małżeńskim w ich trudnościach. W Grunt to rodzinkapodkreśla. że to właśnie małżeństwo jest źródłem rodziny. która może codziennie uświęcać się przez życzliwość. wzajemne przebaczenie i wychowywanie dzieci do autentycznej miłości.

Książka ukazuje fundamenty rodziny. której struktura tak mocno zmieniła się w ostatnich czasach. Autor książki napełnia nas otuchą. że mimo rozchwiania wynikającego z różnych wzorców kulturowych i uwarunkowań prawnych. jesteśmy w stanie stworzyć zdrową rodzinę. Daje recepty. jak kształtować życie familijne pod okiem Boga. konstruując spis prostych porad – reguł życia małżeńskiego. reguł Bożej obecności w rodzinie. reguł przeżywania trudności rodzinnych i innych. Zachęca również do poznania własnej świadomości poprzez rozwiązanie zawartych w tekście testów. W Aneksie zawarto między innymi fragmenty z Biblii oraz modlitwy.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


Ukryty rękopis

Autor: Lauren Belfer

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:


Inne sprawy

Autor: Michał Zioło

Kim jesteś?

Kim jesteś. że zajmujesz się mną?

Kim jesteś. żeby oddawać za mnie życie?!

Kim ja jestem. żeby być tak kochany?!

…I myślicie. że usłyszymy jakąkolwiek odpowiedź? Nie. nie usłyszymy. Jest najzupełniej zbędna. Fascynacja i zdziwienie Jezusem Chrystusem będą miały praktyczne znaczenie. Naprawdę będziemy inni!

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 19.99


Krupówki warszawskie. Kazania zimowe

Autor: Paweł Krupa

Krupówki warszawskie. Kazania zimowe to pierwszy tom kaznodziejskiego notatnika. który powstał w oparciu o homilie wygłaszane przez o. Pawła Krupę w dominikańskim kościele na warszawskim Służewie. Msze odprawiane przez ojca w niedziele o godzinie czternastej gromadziły mnóstwo wiernych zasłuchanych w Słowo.

Prezentowane kazania można czytać po kolei lub na wyrywki. można do nich zaglądać jak do komentarza na daną niedzielę czy święto albo potraktować jako rozważania biblijne.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99janusz szwaja, dagome iudex tekst, sniper ghost warrior 2 poradnik, test z lektury opium w rosole, far cry 3 sterowanie, dr mariusz błochowiak, polscy podróżnicy i odkrywcy 20 wieku, mariusz niemycki, resortowe dzieci książka, alfabet międzynarodowy, testament remigiusz mróz pdf, lektura kubuś puchatek, zadania z historii, ćwiczenia propriocepcji w rehabilitacji pdf, mała kurka…