Ocalić przed małżeństwem

Autor: Christine Merrill

Lady Amelia Summoner w przeciwieństwie do swoich rówieśniczek nie szuka męża. Zbyt wysoko ceni niezależność. aby poświęcić ją dla mężczyzny. Amy nie stroni jednak od przyjęć. bali i wieczorków muzycznych. chociaż nie są to jej ulubione rozrywki. Opiekuje się młodszą siostrą. Belle. i chce osobiście dopilnować. aby nie straciła ona głowy dla nieodpowiedniego mężczyzny.

Kiedy poznaje Benjamina Lovella. od razu dochodzi do przekonania. że nie posiada on cech szlachetnego dżentelmena. Doskonałe wykształcenie i plany kariery politycznej zjednują jednak Lovellowi sympatię jej ojca. który wbrew Amy proponuje mu rękę Belle.

Amy nie chce pogodzić się z decyzją ojca i rozpoczyna prywatne śledztwo. Zamierza odkryć tajemnice Lovella i skompromitować go w oczach jej ojca…

 

32: https://woblink.com/ebook/amour-fou-wojciech-czernek-133791u

Cena:


Słowiańskie siedlisko. Dar Rzepki

Autor: Rzepiela Monika

Związek Dziewanny i Dobromira zakończył się tragicznie. Ukąszona przez jadowitą żmiję młoda żona i matka przed śmiercią łączy dłonie Rzepki i swego męża. wyrażając pragnienie. by się pobrali i zostali rodzicami małego Radosława. W niedługim czasie Rzepka rodzi bliźnięta – Milenę i Ludomira – które wychowują się razem z synem Dziewanny. 

Mijają lata i dzieci dorastają. Każde poznaje miłość i musi wybrać własną drogę. na której szczęście przeplata się z bólem. radość ze smutkiem. a nadzieja z rozpaczą. Taki już jest człowieczy los. że raz dobro. raz zło rozdaje. a bohaterom nie pozostaje nic innego. jak się podporządkować.

Napisana z epickim rozmachem powieść ukazuje świt nowych idei będących konsekwencją przyjęcia chrztu przez Mieszka I. Św

29.9: https://woblink.com/ebook/na-koniec-swiata-ewa-maja-mackowiak-137726u

Cena:


Duchy przeszłości. Morderstwa z jamnikami

Autor: Józefa Murawska

W małym. spokojnym kurorcie we Francji. gdzie życie toczy się leniwie. a kuracjusze z całego świata próbują podreperować swoje zdrowie. dochodzi do kilku tajemniczych morderstw. Jedną z ofiar jest Krystyna Dubois. znajoma żony Maksa Nowaka. sławnego pisarza. który wraz z belgijskim detektywem Guyem Van den Benden stara się rozwikłać zagadkę dziwnych zgonów. Towarzyszą im trzy starsze panie oraz pisarka Dominika Rigo i jej dwa jamniki. Czy ten nietypowy zespół ma szansę na wytropienie i ujęcie sprawcy?

Druga część cyklu „Duchy przeszłości” to mnóstwo zaskakujących. fantastycznych przygód. niebanalni bohaterowie i tajemnice. które czyhają za każdym rogiem pozornie sennego francuskiego miasteczka…

– Panie Nowak. Krystyna Du

:

Cena:


Czas pracy – planowanie i rozliczanie w praktyce

Autor: Beata Tofiluk

Z publikacji można się dowiedzieć jak stosować w praktyce przepisy o czasie pracy. W poradniku zostały omówione m.in.:

– zasady ustalania wymiaru czasu pracy.

– stosowanie okresów odpoczynku dobowego i tygodniowego.

– wprowadzanie systemów i rozkładów czasu pracy.

– ewidencjonowanie czasu pracy.

– praca w niedziele i święta.

– rozliczanie pracy w godzinach nadliczbowych.

Publikacja zawiera liczne przykłady. stanowiska PIP oraz przykładowe harmonogramy czasu pracy. Zostały również w niej omówione najnowsze zmiany w zakresie czasu pracy wprowadzone w 2018 r.. dotyczące zakazu pracy w niedziele w placówkach handlowych oraz stosowania elastycznego czasu pracy dla rodziców dzieci niepełnosp

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3kultura ludowa słowian pdf, mali bogowie 2 pdf chomikuj, romans historyczny nowości, guillame musso, krystyna serafin, czarownica camilla, stajnia w pieńkach, fizyka dla inżynierów massalski pdf, dotyk crossa audiobook, stawiszyński, raz do roku, kultura polska w średniowieczu, słownik języka polskiego pdf, otoczeni przez psychopatów pdf, polskie żuki, brian tracy nie tłumacz się działaj, bezświt, mapa bezpieczeństwa policji, korporacje transnarodowe…