Twoje życie w moich rękach

Autor: Skrzydłowska-Kalukin Katarzyna

Katarzyna Skrzydłowska – Kalukin w rozmowach z lekarzami najpopularniejszych specjalizacji w Polsce i pracownikami polskiej służby zdrowia.

Zbiór rozmów z ludźmi. którzy tworzą naszą służbę zdrowia i opowiadają nam o niej ze swojej perspektywy. Ta publikacja pomoże nam zrozumieć. jak wygląda codzienność z tej drugiej strony – nawał pracy. brak możliwości stosowania najnowszych osiągnięć medycyny. absurdy systemu.

„Pacjenci nas obrażają. krzyczą. że płacą składki i nas utrzymują. Nie zapomnę dyżuru na SOR. kiedy pacjenci w poczekalni chcieli mnie zlinczować. bo oni czekali. a ja musiałam pójść na blok operacyjny do urazu. Pacjent przyjechał z innego szpitala. jedno. jedyne oko. a chorzy z zapaleniem spojówek mieli do mnie pretensję. ż

39.9: https://woblink.com/ebook/mudry-sposob-na-zdrowie-energie-i-rownowage-73-najskuteczniejsze-techniki-dla-wspolczesnego-czlowieka-swami-saradananda-139910u

Cena:


Program lojalnościowy – od zbierania punktów do grywalizacji

Autor: Chrąchol-Barczyk Urszula

Książka stanowi doskonałe narzędzie zarówno dla firm chcących stworzyć własny program lojalnościowy. jak i dla tych. którzy już program posiadają. Dzięki zaprezentowanym case study można dostrzec trendy i rozwiązania. jakie współcześnie oferują programy lojalnościowe swoim uczestnikom. Wśród przeanalizowanych przykładów znajdują się programy nagradzane w ogólnopolskich konkursach zarówno w obszarze B2B. jak i B2C. Książka zawiera także rozważania teoretyczne dotyczące omawianego pojęcia oraz wskazuje na decyzje. które należy podjąć. tworząc program lojalnościowy.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 40


https://woblink.com/product-publication/download/141031/epub

1: Autor

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140311/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:rękopis znaleziony w saragossie pdf, adam kwieciński, elon.musk, rozwój psychoruchowy, krystyna mirek jabłoniowy sad, szklany tron wieża świtu pdf, smak szczęścia agnieszka maciąg, dobry chłopak elle kennedy pdf, szadź książka, tomasz srebnicki, gonciarz ksiazka, ciężka niewydolność nerek, zarządzanie strategiczne książka pdf, darmowe audiobooki do ściągnięcia po polsku…