ISBN

9788395260605: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/tajemnicza-roza-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-william-butler-yeats-137826u

Cena:


Działalność spółki z o.o. w uchwałach wspólników

Autor: Adam Sroga

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podejmuje decyzje przez swoje organy: zarząd. zgromadzenie wspólników. radę nadzorczą i komisję rewizyjną. Kto jednak konkretnie podejmuje decyzje i w jakiej formie? Przystępnie i kompleksowo wyjaśnia tę kwestię niniejsza publikacja.

Najważniejsze kompetencje w spółce są przypisane zgromadzeniu wspólników. To ono decyduje. w jaki sposób podzielić wypracowany zysk lub pokryć straty. wybiera lub odwołuje członków organów spółki oraz wyraża zgodę na podjęcie działań w newralgicznych dla spółki kwestiach. Decyzje w tych i licznych innych sprawach wspólnicy podejmują w formie uchwał. Kompetencje uchwałodawcze przysługują w określonych sprawach także zarządowi – jako organowi repre

24.9: https://woblink.com/ebook/sebastian-sara-ney-137857u

Cena:


ISBN

9788381471084: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/dzieci-gwiazd-i-lustra-lodu-katarzyna-izbicka-138381u

Cena:my perspectives 2, podróże po ludzkim ciele, szczęście po włosku, haylen beck, woynarowska edukacja zdrowotna pdf, art of murder sztuka zbrodni, raz w roku w skiroławkach, bez żalu mia sheridan pdf, kultura w ujęciu socjologicznym, książka w wersji elektronicznej, mrożek opowiadania pdf, psychologia a wyzwania dzisiejszej pracy pdf, polityka arystoteles, ziemia obiecana książka, dominik sochacki, literatura ekonomiczna, blog kaczorowska, star wars uroboros…