A Little Princess. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Frances Hodgson Burnett

Podobnie jak w Tajemniczym ogrodzie Frances Hodgson Burnett na głównego bohatera wybiera małą dziewczynkę – Sarę. która trafia na pensję prowadzoną przez pannę Minchin. Nagła śmierć ojca odmienia jej życie – zostaje służącą. okrutnie traktowaną przez nauczycielki. Co się stało na pensyi? to tłumaczenie pierwszej. wydawanej w odcinkach wersji historii pt. Sara Crew. Późniejsza Little Princess to już dłuższa. rozszerzona o nowe wątki powieść.Książka Burnett. mówiąca o sile przyjaźni i mocy wyobraźni. które pozwalają przetrwać nawet najcięższe chwile. uczy wrażliwości i. choć porusza trudne i smutne zagadnienia. z pewnością pozostawi czytelnika z ciepłem w sercu.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wyd

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 26


ISBN

9788373779617: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/podrecznik-tarota-arkana-male-jak-wedrowiec-zostaje-mistrzem-kulesza-sylwia-139025u

Cena:


ISBN

9788381470551: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/delectorzy-olga-rzepa-138376u

Cena:


Data Driven Decisions

Autor: Michał Jan Lutostański

Ostatnia dekada wywróciła świat biznesu i marketingu do góry nogami. Technologie. kryzysy. zmiany w polityce i stylu życia sprawiły. że przed decydentami pojawiła się niespotykana wcześniej masa znaków zapytania. Skończyła się. dająca poczucie pewności i kompetencji. era długookresowych strategii oraz obowiązujących przez dekady reguł czy podręczników marketingu. Pożegnaliśmy też raczej na dobre oswajanego przez dekady homo oeconomicus. Prawie żal tych przeczytanych grubych książek… W tym samym czasie – co jest powtarzane jak zdarta płyta – geometrycznie wzrosła liczba źródeł informacji. na podstawie których można podejmować dobre decyzje. Czy organizacje. firmy i marki jeszcze nad tym panują?

(…)

W 201

69: https://woblink.com/ebook/zastosowania-technologii-blockchain-vikram-dhillon-david-metcalf-max-hooper-138297u

Cena: David Metcalf


ISBN

9788324056408: Wydawnictwo

Format

38.99: https

Cena: 33.9


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


Wyjrzeć przez okno

Autor: Anna Kulka-Dolecka

Wyjrzeć przez okno – zbiór tekstów drukowanych w ciągu 6-letniej współpracy Anny Kulki-Doleckiej z kwartalnikiem Fundacji Hospicyjnej „Hospicjum to też Życie”. Ich autorka. z zawodu psycholog. prywatnie jest mamą dwóch synów. w tym Pawła będącego pod opieką Hospicjum Domowego dla Dzieci im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku. prowadzonego przez Fundację Hospicyjną. Artykuły wykorzystane w przygotowywanej książce to zapis codzienności opiekuna rodzinnego chorego przewlekle dziecka. Każdy z poprzedzony jest rozmową-zapisem spotkania z autorką i osadzony we współczesnym kontekście.

Osobista sytuacja. merytoryczne zaplecze i rzeczywisty talent literacki Anny Kulki-Doleckiej sprawiają. że czytelnik nie otrzyma akademickich rozważań lub jedynie pełnych emocji wspomnień. a dobrze na

39.99: https://woblink.com/ebook/stan-lee-czlowiek-marvel-bob-batchelor-139833u

Cena:


ISBN

9788301203238: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/miedzynarodowe-finanse-przedsiebiorstw-konrad-sobanski-138296u

Cena:renata piatkowska, civilization 4 colonization, historia europy, wielkie mycie zębów w zoo, jak szybko nauczyć się angielskiego, spis treści ania z zielonego wzgórza, nauka o administracji, w północ się odzieję, zapłata rogala, niewiniatko, astrofizyka dla zabieganych ebook, farmakologia kostowski pdf, opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa lektor, deborah harkness księga czarownic, sprawdzian z edukacji polonistycznej klasa 2, kulturowa teoria literatury, dydaktyka ogólna kupisiewicz…