Sprzedana

Autor: Hayes Sophie

Sophie miała dwadzieścia cztery lata. kiedy pojechała do Włoch odwiedzić chłopaka – swojego dobrego przyjaciela. Spędzili razem romantyczny weekend i Sophie uwierzyła. że to miłość jej życia.
Ale kiedy powiedziała. że musi wracać do Anglii. uroczy i troskliwy Kas pokazał swoją prawdziwą twarz: brutalną i cyniczną. I poinformował ją. że będzie dla niego pracowała. Na ulicy…
Pierwszej nocy miała dziesięciu klientów. Potem „pracowała” bez przerwy. siedem dni w tygodniu. po trzydzieści razy dziennie. Jeśli nie dość zarobiła. była okrutnie karana. Nie mogła uciec; Kas zapowiedział. że jeśli to zrobi. zabije jej młodszych braci. Wiedziała. że nie żartuje…
Gwałcona. bita i poniżana Sophie spędziła sześć miesięcy w piekle. Ale znalazła siłę. by

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 23.9


Włącz DEMOkrację

Autor: Biedroń Robert

Włącz DEMOkrację to wyjątkowa rozgrywka ukryta w interaktywnej książce. Samodzielnie lub całą rodziną zbierz elementy budujące państwo obywatelskie. Poznaj ustroje polityczne i zdobywaj punkty postawy obywatelskiej. Stawiaj czoła przeciwnościom. nie dopuść do anarchii oraz odblokuj postać świadomego obywatela.

Bo państwo to również TY i TWOJA wiedza o nim oraz TWOJE codzienne działania. Włącz DEMOkrację zagwarantuje godziny świetnej zabawy oraz przybliży podstawowe pojęcia związane z państwem i demokracją obywatelską. W polityce nie ma czasu na nudę! Niech moc demokracji będzie z Wami!

Wydawnictwo: Znak

Cena: 25.99


Ostatnie konklawe

Autor: Marcin Wolski

Marcin Wolski wraca do tematyki swej debiutanckiej powieści „Agent Dołu”. W niespokojnym zagrożonym kryzysem świecie w Watykanie odbywa się kolejne konklawe. Nieoczekiwanie ważną role zaczyna odgrywać na nim mało znany kardynał. którego szanse rosną z każdym kolejnym głosowaniem. W pewnym momencie okazuje się że jest to doskonale zakonspirowany emisariusz piekieł. Nieuchronny zda się bieg wydarzeń próbuje odwrócić dość przypadkowo skompletowany zespół – suspendowany ksiądz. zakonnica która utraciła pamięć. scenografka z telewizji o dość libertyńskich poglądach. jej znajoma charakteryzatorka – lesbijka . pisarz. który z trudem przezwyciężył chorobę alkoholowa i zakonnik komandos. Czy starczy im sił aby pokonać Moce Ciemności

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena:


ISBN

9788324054534: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/content-rebecca-lieb-jaimy-szymanski-126773u

Cena: Jaimy Szymanskiwojciech drewniak wiek, dariusz gotlib, wydawnictwo uniwersytetu marii curie-skłodowskiej, katarzyna michalak pdf, kontener bieńczyk, trudne emocje u dzieci, konwergencja ekonomia, katarynka bolesław prus pdf, stary człowiek i morze plan wydarzeń, jak pokonac strach, kamienie na szaniec online, zedlitz, podniecające opowieści, balsam dla duszy pdf, niedźwiadek polarny, harari homo deus, ćwiczenia z retoryki, mobi gazeta, oliwia sobczak, mitologia japońska pdf, biblia tysiąclecia mobi, sprawdzian dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 klasa 2, kultura latynoamerykańska…