ISBN

9788381192392: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/chihuahua-100-psa-w-psie-marta-paszkiewicz-133729u

Cena:


Odrodzenie Joan Ashby

Autor: Cherise Wolas

„To. że się zezłościłem na osobę. która nie istnieje. jest zasługą Cherise Wolas. której udało się z powodzeniem stworzyć skomplikowaną i wyrazistą postać fikcyjną”.

The New York Times Book Review

Postrzegałam wyniszczającą naturę miłości. jako zagrożenie dla poważnych kobiet. Ale fantastyczny mężczyzna. którego poślubiłam. wierzy podobnie jak ja. że praca jest najważniejsza i absolutnie żadnych dzieci – teraz miłość wydaje mi się czymś cudownym.

Te słowa mogłaby powiedzieć do entuzjastycznie nastawionej publiczności Joan Ashby. genialna pisarka dużego kalibru. której mroczne i jedyne w swoim rodzaju opowiadania są sensacją w literackim świecie.

Kiedy Joan przekonuje się. że zaszła w ciążę. jest oszołomiona radością Martina. jego natychmiastowym zerwaniem ich umowy. Podejmuje wtedy brzemienną w skutki decyzję bez oglądania się na siebie. by stworzyć rodzinę. której tak naprawdę nie chciała.

Wychowanie dwóch wcześnie rozwiniętych synów staje się dla niej wyzwaniem i miną dziesięciolecia zanim ukończy swoją mistrzowską powieść. Gdy jest gotowa ponownie stanąć w świetle reflektorów. wrócić do życia. które porzuciła dla miłości. zdrada na miarę szekspirowskiej tragedii zmusza ją do podważenia wyborów. jakich dokonała w życiu.

Epicka. inspirująca. niesłychanie ambitna i napisana oszałamiająco dobrym językiem książka Zmartwychwstanie Joan Ashby to historia o poświęceniu i macierzyństwie. obciążeniu talentem i oczekiwaniami. Wspaniały debiut Cherise Wolas to opowieść o kobiecie obdarzonej niezłomną ambicją i jej zmaganiach z życiem.

Cherise Wolas jest pisarką. prawniczką i producentką filmową. Urodzona w Los Angeles. mieszka z mężem w Nowym Jorku. Zmartwychwstanie Joan Ashby to jej debiut literacki.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 40.99


Rymowane krzyżówki dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 71 krzyżówek. do których polecenia napisane są w formie rymowanki. W drugiej części stopień trudności jest większy. gdyż zadaniem dziecka jest dokończenie zdania takim rymem. aby pasował do krzyżówki. Takie zgadywanki można także przeprowadzać w formie zabawy z większą grupą dzieci w szkole lub przedszkolu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


Silver Stag

Autor: Rosner A.M.

Dla każdego. kto tęskni za przygodami. lubi zapach morza i prochu.

Jesteśmy na Karaibach w roku Pańskim 1715. w czasie zmieniających się sojuszy i ciągłej rywalizacji o wpływy w regionie korony hiszpańskiej i Królestwa Wielkiej Brytanii. Między głównymi aktorami krwawych morskich bitew i wzajemnych najazdów na skolonizowane przez Anglików lub Hiszpanów wyspy i wysepki. trudno czasem rozróżnić kto jest „parszywym piratem”. a kto wysoko wykwalifikowanym dowódcą regularnej floty.

Pełna zaskakujących zwrotów akcji. brawurowa mieszanka powieści historycznej. awanturniczej. obyczajowej i przygodowej.

‚Silver Stag A.M. Rosner przynosi nam wszystko. czego wymagają reguły przygodowo-pirackiego gatunku. Otrzymujemy świetnie opowiedziane dzieje kolonialnej rywalizacji na morzu i lądzie. Na

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 24.9


Liczone w latach

Autor: Joanna Chodak

Czy można kochać kogoś od wielu lat i wciąż nie być pewnym. że to odpowiedni człowiek? Można. Czy można wciąż do siebie wracać i wciąż znikać ze swojego życia? Można. Ale…czy tak da się żyć? Nie. Wkrótce przekona się o tym Anka. która nie potrafi uwolnić się od widma swojej nieszczęśliwej nastoletniej miłości. Chcąc raz na zawsze pogodzić się z bolesną przeszłością i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. będzie musiała skonfrontować się z tłumionymi przez siebie pragnieniami i spróbować znaleźć odpowiedzi na pytania. które dręczą ją od lat.

To książka dla tych. którzy próbują poradzić sobie ze swoimi demonami. Dla tych. którzy podejmują walkę o lepsze jutro i dla wszystkich. którym z miłością nie do twarzy.

Spokojna i szal

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:michał rauszer, insulinooporność. zdrowa dieta i zdrowe życie, andrzej jezierski, ekonomia i zarządzanie, prawdziwy ken, wprowadzenie do entomologii sądowej, dreamland opiatowa epidemia w usa, teorie humoru, ciekawe książki pdf, paulina klepacz, szkoła neuronów, kodeks wygranych pdf, chłopcy z placu broni książka do czytania pdf chomikuj, himalaiści, język matematyki sprawdzian pdf, alfabet pdf, lewis mnich, modelka ilona m…