ISBN

9788380642409: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/tajemnice-zycia-i-smierci-stanislaw-antoni-wotowski-32106u

Cena:


ISBN

9788380643659: Wydawnictwo

Format

13: https://woblink.com/ebook/slowianie-uroczystosci-i-obrzedy-jadwiga-teresa-papi-32312u

Cena:


Salon sukien ślubnych

Autor: Rachel Hauck

Dwie kobiety. które dzielą dziesięciolecia i olśniewająca suknia ślubna kryjąca pewien sekret…

Opowieści Cory i Haley przeplatają się w czasie w cieniu ukochanego sklepu ślubnego: historia Cory przenosi czytelnika do lat 30-tych.  historia Haley dzieje się w czasach współczesnych. Choć tak się różnią. obie pomogą innym odnaleźć marzenia. gdy ich własne legną w gruzach. Muszą wyruszyć w pełną sekretów podróż. odkryć moc swoich marzeń i magię codziennej miłości. A towarzyszyć im będzie pewna niezwykła suknia ślubna…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 35.9baldur’s gate ii: tron bhaala, andrzej czesław klimuszko, psychologia poznania, alain de botton książki, obfitosc, matematyka klasa 1 liceum sprawdziany pdf, sexedpl pdf, pokój motyli pdf, byliśmy głupi, heros czy głowa rodziny, antybrat pdf, diagnostyka silnika spalinowego, nowy kodeks pracy 2020 pdf, woynarowska edukacja zdrowotna pdf…