SMS od Świętej Siostry Faustyny

Autor: Małgorzata Pabis

Dla wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia przygotowaliśmy niezwykłą edycję najważniejszych i najpiękniejszych myśli zaczerpniętych z ‚Dzienniczka’ św. Siostry Faustyny. Są one zapisem bezpośredniej relacji Apostołki Bożego Miłosierdzia ze Zbawicielem. Przygotowane jako krótkie. proste w zrozumieniu wiadomości. ujęte zostały w formę SMS-ów. W przekazach tych odnajdujemy obietnice nieskończonych łask i darów obiecanych przez miłosiernego Chrystusa wszystkim. którzy Mu zawierzą.

Książka posiada akceptację Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz imprimatur Kościoła katolickiego.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 14.9


Użyczam Ci. Jezu. mojego głosu. a Ty mów…

Autor: Małgorzata Pabis

Ojciec Dolindo – człowiek. którego ustami przemawiał sam Jezus. przyjaciel Zbawiciela i apostoł wielkiego cierpienia. mistyk. skromny i ubogi ksiądz. Jako sługa Boży zyskuje niebywałą popularność oraz rzeszę oddanych czcicieli.

Nasi autorzy ruszyli tropem charyzmatycznego kapłana. by odkryć jego tajemnice. by dotrzeć do żyjących świadków. którzy pamiętają drogę. jaką przebył Ojciec Dolindo; gdzie stał konfesjonał. w którym spowiadał; klęcznik. przy którym na małych obrazkach zapisywał słowa do duszy. Przede wszystkim jednak pamiętają oni cuda i łaski wyproszone przez wstawiennictwo Ojca Dolindo.

W książce pojawia się więc obszerna rozmowa z krewną Ojca Dolindo Marią Grazią Ruotolo. absolutnie unikatowa relacja sióstr zakonnych. które doświadczyły spowiedzi w

39.9: https://woblink.com/ebook/tajemnice-maryi-saverio-gaeta-140937u

Cena:


Przemyślny Porportuk. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Barwne życie Jacka Londona dostarczyło mu mnóstwa inspiracji. W swoich krótkich prozatorskich utworach zawarł wiele wspomnień ze swoich podróży na Północ. Przemyślny Porportuk to jedno z wielu opowiadań. w którym amerykański autor główną postacią uczynił kobietę indiańskiego pochodzenia. London zaciekawia czytelnika drobiazgowymi opisami zwyczajów plemiennych. ale przede wszystkim tworzy wyrazistych. intrygujących bohaterów.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsk

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _pricemock eberhard, zdazysz, holly black okrutny książę, rafał wos, imperium kapuściński, polscy poeci współcześni, bliski wschód konflikty, przygody nieumiałka, medycyna ratunkowa w pytaniach i odpowiedziach chomikuj, buntowniczka z pustyni 2, krótka rozprawa między trzema osobami panem wójtem a plebanem, wielki bazar złoto brayana pdf, biblia dla maluszków, podróż do ziemi świętej z neapolu, paw królowej pdf, mity słowiańskie pdf, katarzyna babicz…