ISBN

9788378598497: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-kochania-siebie-w-15-aktach-marta-lewandowska-31699u

Cena:


Niki i Tesla. Bunt armii robotów

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Kiedy w miasteczku Half Moon Bay wybucha plaga włamań. jedenastoletni detektywi Nick i Tesla postanawiają schwytać sprawców. Aby tego dokonać. będą musieli opracować mnóstwo nowych gadżetów i wynalazków! W poświęconej robotom kontynuacji powieści ..Niki i Tesla ..W Laboratorium pod napięciem’ niezwykłe rodzeństwo wybuduje cztery różne drozdy z przedmiotów. które można znaleźć w domu. Także i Ty będziesz mógł je zrobić. drogi Czytelniku. gdyż na niezbędne plany i instrukcje natkniesz się podczas lektury tej książki. Przekonaj się. czy Niki i Tesla zdołają złapać przestępcę i powstrzymać jego armię robotów. zanim będzie za późno! 

„Science Bob” Pflugfelder uczy w szkole podstawowej w Newton w stanie Massachusetts. Steve

24.9: https://woblink.com/ebook/niki-i-tesla-bunt-armii-robotow-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-michal-zacharzewski-tomasz-zajbt-skladnica-literacka-science-bob-pflugfelder-steve-hockensmith-anita-rejch-scott-garrett-32652u

Cena: Steve Hockensmith


Bałagan. jaki zostawisz

Autor: Carlos Montero

Fascynujący thriller psychologiczny nagrodzony prestiżową Premio Primavera

Raquel jest typową hiszpańską trzydziestolatką: nie ma dzieci. pracuje dorywczo. ma za sobą epizod depresyjny. a jej mąż jest bezrobotnym pisarzem. Kiedy w końcu udaje się jej zdobyć półroczne zastępstwo w szkole średniej w Novariz. nie waha się ani chwili. Jednak senne i mroczne miasteczko od początku budzi jej niechęć. Kiedy dociera do szkoły. dowiaduje się. że Viruca. poprzednia nauczycielka. popełniła samobójstwo. Już pierwszego dnia pracy Raquel otrzymuje anonimowy liścik z narysowaną szubienicą i pytaniem:

„A tobie ile czasu zostało do śmierci?“

Raquel chce dotrzeć do prawdy. Co stało się z Virucą? Czy to samo przydarzy się i jej? I dlaczego niektóre ślady prowadzą do jej męża?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Lola

Autor: Aleksandra Białczak

Lola to dziewczyna u progu dorosłości. tuż przed maturą. która po próbie samobójczej trafia do szpitala psychiatrycznego. Wydarzenie to staje się początkiem i przyczyną wielkich. aczkolwiek stopniowych zmian w jej osobowości.

Do tej pory myślałam. że Lola to maska. Taka jak każda inna. Wmawiałam sobie. że po prostu zakładam ją rano i zdejmuję wieczorem. Ale to nieprawda. Przesiąkłam nią. Wypaczyłam własną osobowość. Granica między prawdą a kłamstwem bezpowrotnie się zatarła. Bacznie obserwuję moje emocje. myśli. uczucia. Próbuję w ten sposób zebrać wszystko do kupy. Chcę wiedzieć. kim jestem. A jednak im bardziej się na tym skupiam. tym bardziej się gubię. Bo w moim zachowaniu nie ma żadnych reguł. Jednego dnia kocham. drugiego nienawidzę.

Ni

6.99: https://woblink.com/ebook/dzieje-wypraw-krzyzowych-antoni-lange-31799u

Cena:


Język miłości

Autor: Emily Robbins

Fascynujący debiut Emily Robbins to osadzona w targanej niepokojami Syrii. opisana w oszczędny sposób historia młodej Amerykanki. której życie odmienią język. poczucie zagrożenia. wojna oraz zupełnie nowe spojrzenie na miłość.

Podobno w języku arabskim istnieje dziewięćdziesiąt dziewięć słów na określenie miłości. Amerykańska studentka Bea poznała je wszystkie. a teraz wyjeżdża na Bliski Wschód. by przeczytać oryginalny manuskrypt sprzed wieków. zawierający osławioną w całym arabskim świecie historię miłosną. Jednak po dotarciu na miejsce odkrywa. że zamiast oddawać się intensywnej lekturze arabskich tekstów. coraz bardziej angażuje się w skomplikowane życie gospodarzy. którzy zamykają drzwi na klucz i szepczą niespokojnie o nadciągającej rewolucji. Staje się również świadkiem rozgrywającego się na jej oczach romansu rodem z Romea i Julii między dwojgiem kochanków wywodzących się z dwóch różnych światów − służącą i policjantem. 

Ta współczesna historia ją zaskakuje. odmienia. doprowadza do łez. Nieoczekiwanie życie Bei zaczyna przypominać historię znaną jej z niesamowitego tekstu. dla którego tu przyjechała – nie w roli jednego z kochanków. ale w roli świadka. który po odejściu zakochanych opowie o ich uczuciu.

Robbins buduje przejmującą opowieść. w której zadaje pytania. co to znaczy kochać na odległość. być kimś obcym w cudzej historii miłosnej i przejąć czyjąś namiętność. a potem pielęgnować ją tak długo. aż wreszcie stanie się twoją własną.

Ta debiutancka powieść stanowi świetny przyczynek do dyskusji o wielu postaciach miłości i o tym. że słowa i teksty mogą zarówno dawać jej ujście. jak i zadawać ból.

‚Library Journal’

Liryczna. słodkogorzka historia. która rodzi wiele pytań. ale nie na wszystkie udziela odpowiedzi. Debiut Robbins bada ograniczenia zarówno językowe. jak i kulturowe. problemy konfliktów lojalności oraz wiele określeń miłości. (…) Doskonała. słodkogorzka opowieść.

Shelf Awareness

Melodyjna opowieść Robbins to historia wojny. rodziny. języka. ale przede wszystkim pean na cześć nieokiełznanej. wyzwolonej miłości. Opowiedziana w spokojny. ale elegancki sposób historia. z każdym uderzeniem serca potwierdza odwieczną. ożywczą potęgę miłości.

Khaled Hosseini

Autorka ‚Języka miłości’ z artyzmem opowiada historię ludzkich losów. jednocześnie cały czas utrzymując w polu widzenia narastające konflikty polityczne w Syrii. Subtelna. lapidarna. przejmująca powieść cudownie oddaje bezruch pustych pokoi i narastające niepokoje na zewnątrz. ukazuje. jak niewinna dziewczyna z wolna staje się świadkiem wydarzeń. I jak wiele będzie to kosztować nie tylko ją. ale także tych. których zdążyła pokochać.

Zachary Lazar

Emily Robbins mieszkała i pracowała w różnych krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. W latach 2007−2008 jako stypendystka Fulbrighta studiowała religię i kulturę Syrii dzięki badaniom kobiecego ruchu odrodzenia islamu oraz mieszkała z rodziną wiodącego intelektualisty tego kraju. Ukończyła studia licencjackie na Swarthmore College i zdobyła tytuł magistra na Washington University w St. Louis. a w 2016 roku po raz drugi otrzymała stypendium Fulbrighta. umożliwiające jej podjęcie badań w Jordanii. Czas dzieli między domy w Chicago oraz w Brownsville w stanie Texas.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8ballady i romanse pdf, wyf, bielawny krzysztof, o doktorze hiszpanie streszczenie, wiedźmin 3 alchemia build, maria kielar turska, audioboki, prawo karne pdf, nowoczesny budda, propriocepcja ćwiczenia, w umyśle mordercy, wahadło foucaulta (powieść), dominik hejj, przed oczami, strategia organizacji, racer katy evans pdf pl, średniowieczne przekleństwa, janusz molis…