ISBN

9788379769759: Wydawnictwo

Format

47.9: https://woblink.com/ebook/joseph-conrad-i-narodziny-globalnego-swiata-jasanoff-may

Cena: 7.99


Pierwszy raz w Rzymie

Autor: Kate Hewitt

Gracie Jones jest ciekawa świata i otwarta na przygody. Podczas wakacji w Rzymie poznaje charyzmatycznego Malika al Bahjata i bez wahania spędza z nim noc. Rankiem dowiaduje się. że Malik wkrótce zostanie władcą swojego kraju i nie wolno mu związać się z Amerykanką. Gdy Gracie odkrywa. że jest w ciąży. decyduje się na samotne macierzyństwo. nie spodziewając się. że Malik jeszcze kiedyś pojawi się w jej życiu…

 

Druga część miniserii ukaże się w grudniu.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Nierozwiązane zagadki historii

Autor: Aron Paul

• Czy neandertalczycy byli naszymi przodkami?

• Czy wojna trojańska toczyła się naprawdę?

• Czy Jezus umarł na krzyżu?

• Czy Kolumb zamierzał odkryć Amerykę?

• Kto napisał sztuki Szekspira?

• Czy Mozart został otruty?

• Czy można było uratować „Titanica”?

• Czy przeżył ktoś z Romanowów?

• Czy Hitler zamordował swoją siostrzenicę?

• Dlaczego Hess poleciał do Szkocji?

Dzieje ludzkości pełne są zagadek. Wiele z nich wciąż czeka na rozszyfrowanie. Paul Aron –– nagradzany dziennikarz i redaktor znanych amerykańskich wydawnictw naukowych. autor niezwykle popularnych książek na tematy historyczne – odkrywa zaskakujące wydarzenia. które wciąż rozpalają wyobraźnię. Emocjonująca książka ukazuje n

34.8: https://woblink.com/ebook/zdumiewajace-zdolnosci-roslin-przygodowa-podroz-botaniczna-od-a-do-z-andrzej-jankowski-kowalska-agnieszka-christina-harrison-lauren-gardiner-138687u

Cena: Lauren Gardinermagda kaczor, stachura siekierezada, gta vice city solucja, ebook hobbit, kultura zachowania, czeresnie zawsze musza byc dwie, zamach na piłsudskiego, english for laboratory diagnosticians, heczko mikrobiologia, matura matematyka 2019, mniej zlosci wiecej milosci, regiony geograficzne świata, praktyczny kurs języka hiszpańskiego, sztuka prostoty pdf, modelowanie numeryczne, uwikłani tom 6, najlepsze serie fantasy, secondhand…