https://woblink.com/product-publication/download/31666/epub

1:

:

Cena:


Rekonstrukcje

Autor: Jan Rychter

W Łodzi zaczynają ginąć nastoletnie dziewczyny. Schemat działania porywacza wskazuje na „sezonowego zabójcę”. który grasował w mieście kilka lat wcześniej. Uzasadnione jest jednak przypuszczenie. że obecne porwania mogą być dziełem naśladowcy. Przełożeni decydują się przywrócić do służby wydalonego z policji Fiszera. kłopotliwego dochodzeniowca będącego kimś w rodzaju zaćpanego medium. który przed laty. stosując niekonwencjonalne metody. wytropił „sezonowego zabójcę”.

Śledztwo wiodące przez duszne podwórka. ciemne zaułki i klaustrofobiczne klatki schodowe szybko zaczyna przypominać ryzykowną eskapadę z pogranicza objawienia i szaleństwa. której stawką jest ludzkie życie.

Sięgając po tę sensacyjną historię nie należy się nastawiać na pr

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/31768/pdf

1:

:

Cena:


Miłość niezwyciężona

Autor: Julie Anne Long

Ta miłość była tak wielka. że obrosła legendą na londyńskich salonach.
Lecz ich rody dzieliła odwieczna waśń…
Ojciec Lyona wybrał mu na żonę inną. A Olivia bała się przyszłości u boku mężczyzny. który sprzeciwił się woli rodziny. Nie uciekła z nim. choć ją błagał. I Lyon wyruszył sam w nieznane…
Od tamtej pory wielu kawalerów zabiegało o piękną Olivię. Dlatego teraz jej zaręczyny z pewnym hrabią budzą powszechne zdumienie.
Londyn wstrzymuje oddech. czekając na ślub dekady… i robi zakłady. czy Lyon wróci i porwie się na największe ryzyko…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


Ósmy cud świata

Autor: Magdalena Witkiewicz

Czy historia sprzed lat. usłyszana przypadkowo na drugim krańcu świata. może wpłynąć na nasze losy?

 

Kilka romantycznych chwil. przeżytych w czasie urlopu w Azji. budzi w Annie. trzydziestokilkuletniej singielce. dawno uśpione uczucia. Kobieta podejmuje decyzję. która na zawsze może zaważyć na życiu kilku osób. Jednak szczęście. będące pozornie w zasięgu jej ręki. rozsypuje się nagle niczym domek z kart.

 

‚Ósmy cud świata’ to opowieść o tym. że czasami trzeba zbłądzić w ciemnym lesie. by wreszcie znaleźć się na rozświetlonej polanie. A pierwszy promień słońca można niekiedy znaleźć ukryty w niepozornej. maleńkiej kopercie. zamkniętej w morskiej muszli przywiezionej z wakacji.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


Wydawnictwo

E-bookowo: Format

31737

https://woblink.com/product-publication/download/31737/epub: 1

Cena:


Rita – patronka pokoju

Autor: Jakub Twarduś

Święta Rita urodziła się w średniowieczu. w niezamożnej rodzinie włoskiej. Jej narodziny to wymodlony przez wieśniaczkę upragniony dar. który okazuje się błogosławieństwem dla całej gminy Cascia. Dziewczynka bowiem jest wybrana przez Boga i dzięki Jego łasce sprowadza na ziemię cud pokoju.

Niniejsza książeczka w krótki i przystępny sposób opisuje najważniejsze wydarzenia z życia Rity. zachęcając każdego – nie tylko najmłodszych – do bliższego poznania historii patronki spraw trudnych. Jaki kwiat jest symbolem tej świętej. kto może zwracać się do niej z modlitwą i dlaczego obrazy przedstawiają ją z raną na czole – wszystkiego tego dowiecie się na kartach poświęconych tej prostej. lecz nader pobożnej. niezwykłej kobiecie.

Widzisz. Drogi Przyjacielu. 33: https://woblink.com/ebook/intro-ligare-ryszard-marian-mrozek-31795u

Cena:


Tajemniczy świat genomu ludzkiego

Autor: Frank Ryan

Jak stosunkowo prosty chemiczny kod mógł dać początek złożoności człowieka? W jaki sposób wyewoluował genom ludzki? Jak naprawdę działa? Po zadaniu tych pytań natychmiast stajemy w obliczu tajemnic. Żeby na nie odpowiedzieć. musimy zgłębić podstawową strukturę genomu. jego systemy operacyjne oraz mechanizmy działania. Czy taki temat książki nie zapowiada wyprawy w świat niezwykłej złożoności. zbyt skomplikowanej jak na możliwości niebędącego naukowcem czytelnika? Książka ‚Tajemniczy świat genomu ludzkiego’ jest przeznaczona dla takich właśnie czytelników. Nie ma w niej naukowego żargonu. próżno w niej również szukać wzorów matematycznych czy chemicznych. Przybliża nas ona do zrozumienia. w jaki sposób geny dają początek temu. co każdy z nas z natury uważa za swoją jaźń. a co z kolei umożliwiło narodziny geniuszu Mozarta czy Newtona. Nic dziwnego. że spoglądamy na tę skarbnicę potencjału z respektem i wciąż próbujemy zgłębić tajemnicę. która stanowi podstawę naszego istnienia.

Frank Ryan jest lekarzem. absolwentem University of Sheffield. Brał udział w badaniach nad chorobami zakaźnymi i autoimmunologicznymi. jednak w kręgu jego zainteresowań znajduje się przede wszystkim biologia ewolucyjna. m.in. interakcje między genomami wirusów i ich żywicieli. w tym ludzi. Autor książek popularnonaukowych. honorowy Senior Lecturer in the Academic Unit of Medical Education na University of Sheffield. członek Royal College of Physicians. Royal Society of Medicine i Linnean Society of London.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36czarna madonna, adam bielański podstawy chemii nieorganicznej, zakłąd pascala, agnieszka kluba, corka wilka, peru brazylia, walter rudin, marek m, zadania z wytrzymałości materiałów, józef jankowski, unorthodox książka, rudnicki zachowania konsumentów na rynku pdf, klasyfikacja budżetowa 2020 pdf, słownik polsko koreański pdf, marusia, dżok legenda o psiej wierności pdf, książka rasy psów, felix, net i nika oraz koniec świata jaki znamy, sztuka porządkowania, erotyki poezja, żniwiarz pusta noc, błękitny zamek audiobook, artur klimek…