Nienawiść

Autor: Mariusz Zielke

Kuba Zimny otrzymuje propozycję napisania biografii znanego przedsiębiorcy Marka Sawickiego. twórcy korporacji biotechnologicznej Sawicki. która z małej kaszubskiej firmy przerodziła się w  europejskiego giganta na rynku farmaceutycznym.

Biografia ma być częścią kampanii reklamowej Sawickiego.zaprojektowanej przez słynnego Bruno Giacomo.

Tymczasem w otoczeniu Sawickiego. pozornie nieskazitelnego przedsiębiorcy. dochodzi do tajemniczych zbrodni – giną skonfliktowani z nim ludzie.

Kuba Zimny podejrzewa. że został zaangażowany w projekt nieprzypadkowo.

Sprawę morderstw będzie badał nielubiany przez policyjną wierchuszkę śledczy Lenz.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Dyskretne szaleństwo

Autor: Mindy McGinnis

Budzący dreszcze thriller o seryjnym mordercy i dotkniętej traumą młodej kobiecie

Grace Mae doskonale wie. czym jest szaleństwo. Otacza ją z każdej strony. Zesłana do przytułku dla obłąkanych w Bostonie. ciężarna i głodzona dziewczyna niemal niknie w oczach. Milczenie to jedyny azyl. który jednak nie pozwala zapomnieć o dawnej krzywdzie.

Pomimo drastycznych warunków. w jakich przebywa Grace. pewnego dnia dostrzega ją wyszkolony frenolog i amator psychologii kryminalnej doktor Thornhollow. To on odkrywa potencjał genialnego umysłu dziewczyny i widzi w niej partnerkę w badaniu mrocznych zagadek.

Wkrótce para wspólników wplątuje się w poszukiwania seryjnego mordercy młodych kobiet. Grace. mierząc się z demonami przeszłości. próbuje wytropić zabójcę. Skrywana tra

Agnieszka Smrokowska-Reichmann:

Cena:


ISBN

9788324163779: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/zagadkowa-wiedza-dogonow-laird-scranton-marzena-krzewicka-30688u

Cena:


Święta w Kopenhadze

Autor: Maggie Cox

Gdy Ailsa poślubiła bogatego i przystojnego Jake’a Larsena. wydawało jej się. że będzie już zawsze szczęśliwa. Jednak wypadek i utrata dziecka wszystko zburzyły. Nie umieli poradzić sobie z rozpaczą i poczuciem winy i rozwiedli się. Teraz. po czterech latach. Jake i Ailsa spotykają się ponownie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380872998: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/magia-sprzedazy-robert-grzybek-30728u

Cena:robert grzybek, barbara rozklad, kropka książka pdf, posłuszna żona pdf, bandyci i celebryci chomikuj, upadek komunizmu w europie, mozer, bezwarunkowy, choinka cała w śniegu, biblioteka ebooków, siostra michaela pawlik, anatomia świni, okno politechnika warszawska, frazeologiczny słownik, homer odyseja, harry potter i książe półkrwi ebook, marcel moss pokaż mi, dziewczyna w walizce pdf…