Stres w miejscu pracy – ocena ryzyka zawodowego pod względem czynników psychospołecznych krok po kroku

Autor: Anna Kucharska

Dzięki informacjom zawartym w tym tekście: Zidentyfikujesz źródła stresu w swojej firmie; Dowiesz się. jakie są przyczyny. objawy i skutki stresu; Przeprowadzisz ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy pod kątem stresu; Poznasz możliwe do podjęcia działania profilaktyczne i naprawcze eliminujące elementy stresogenne; Zadbasz o właściwą atmosferę w pracy; Zmniejszysz absencję pracowników i liczbę wypadków przy pracy. których przyczyną jest stres; Wpłyniesz na jakość i wydajność pracy pracowników firmy.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 29


Wydawnictwo

Novae Res: Format

134591

https://woblink.com/product-publication/download/134591/epub: 1

Cena:szkoły policyjne polska, spiewajcie pl, historia korei książka, zioła polskie atlas, ekonomia sektora publicznego stiglitz pdf, jan grabowski czarna owieczka, liczby natury, kodeks drogowy 2020 pdf, genetyka matura, obsesja katarzyna berenika miszczuk, alice hoffman, umrzesz kiedy umrzesz, zarządzanie ryzykiem pdf, ebook historia, bad boy’s girl 2…