EPUB.MOBI

127306: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/127306/epub

:

Cena:


Urok późnego lata tom II

Autor: Agnieszka Janiszewska

Kiedy przeszłość nierozerwalnie splata się z przyszłością. czasem trzeba przeciąć więzy.

Czy głęboko skrywane tajemnice z przeszłości mogą mieć wpływ na to. co dzieje się tu i teraz? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje Ula. wnuczka Adrianny. która chce poznać zagmatwane losy swoich najbliższych. Rozliczenie z dawnymi traumami i bolesnymi wspomnieniami może okazać się jedynym sposobem na to. by członkowie rodziny Borzęckich i Rawickich mogli bez lęku i żalu spojrzeć sobie w oczy.

Jaki sekret starała się ukryć przed najbliższymi Adrianna? Czy po wielu latach zdecyduje się wyjawić prawdę?

Słowa Ireny przywróciły Adriannę do rzeczywistości. W tonie głosu córki było coś. co ją na nowo zaniepokoiło.

:

Cena:


Pamiętasz tamto lato

Autor: Bogna Ziembicka

Lato 1939. Hrabina Olga Mężyńska wraz z synem Teofilem. jego żoną Bisią i służącą Lorcią spędzają wakacje w Juracie. Wydarzeniem sezonu jest bal maskowy w hotelu Lido. Królową balu zostaje ciemnowłosa. czarnooka Klementyna. która za nic ma maniery i konwenanse. Jej urok hipnotyzuje. Gdy tańczy z Teofilem. widać. że tych dwoje trudno będzie rozdzielić.

Czy po wojennej zawierusze ścieżki czterech kobiet przetną się ponownie? Co wtedy zobaczą w swoich oczach? Czy połączy je coś więcej niż miłość do tego samego mężczyzny i niezapomniane lato nad Bałtykiem?

Historie Olgi. Bisi. Lorci i Klementyny. ich marzenia. plany i sposób na przetrwanie w burzliwej powojennej rzeczywistości składają się na przejmującą opowieść o meandrach ludzkich uczuć oraz polskiej hi

18.9: https://woblink.com/ebook/wybrane-ruchy-spoleczne-wspolczesnego-kryzysu-filip-ilkowski-128046u

Cena:


Kraków czerwonych. Zamieszki krakowskie 1923. 1936

Autor: Słomiak Paweł

Najkrwawsze strajki w czasach II RP – takiego Krakowa nie znacie!

Kraków czerwonych 1923 i 1936 to oparta na faktach powieść o międzywojennym Krakowie. w którym ścierają się interesy różnych grup społecznych. „Czerwoni” z kręgu Polskiej Partii Socjalistycznej. wykorzystując kryzys gospodarczy do osłabienia rządu. dwukrotnie realizują tragiczne w skutkach strajki.

Giną ludzie. miasto raz po raz jest paraliżowane… Kraków staje się areną najkrwawszych zamieszek robotników z policją i wojskiem w czasach II RP.

W okrutne lata wpisane zostały losy pewnej rodziny i jej przyjaciół. Poznajemy nie tylko podłoże polityczne i gospodarcze rozgrywających się wydarzeń. ale też życie codziennie. rodzinne. kulturalne. s

24: https://woblink.com/ebook/czarodziej-magnus-mikolaj-blechert-127707u

Cena:


ISBN

9788375156201: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/rywalka-jones-sandie-127913u

Cena:gra o tron książka pdf, zastosowanie dronów we współczesnym świecie, konflikt w kosowie, michał knauff, yeonmi park przeżyć, zarys liniowy przedmiotu, w obronie przegranych spraw, darmowe pdf, siostrzyczki z elurii, ogniem i mieczem henryk sienkiewicz, sprawozdawczość finansowa pdf, mankell szwedzkie kalosze, sprzedaż środka trwałego a vat, królewsko obdarowany, mikołajek pdf, inwazja wojtek miłoszewski, starożytność charakterystyka epoki, postkomuniści, freedisc.pl jak pobierać, jak się robi dzieci, zamilkłeś…